14. 04. 2019 18:21 | BRATISLAVA/dg

Najkrajší moment večera: Nefalšovaná radosť detí z Oteckov bola nadovšetko

Z ocenenia sa najviac tešili, pochopiteľne, deti.

Oteckovia si odniesli sošku za seriál roka
Oteckovia si odniesli sošku za seriál roka Foto: TV Markíza

Sobotňajší večer patril 19. ročníku udeľovania cien Osobnosť televíznej obrazovky, ktoré sa uskutočnilo v novej budove Slovenského národného divadla.

Televízia Markíza si odniesla hneď niekoľko ocenení. V poradí piatu sošku OTA získal Peter Varinský v kategórii Moderátor športu, Veronika Cifrová Ostrihoňová zvíťazila v kategórii Redaktor/ka spravodajstva, v kategórii Osobnosť TV publicistiky boli v TOP 3 nominovaní Kveta Horváthová, Kristína Kövešová a Patrik Herman, OTA si nakoniec odniesla Kristína.

Raper Kali, ktorý koučuje v šou The Voice Česko Slovensko, sa stal spevákom roka. Adela Vinczeová si odniesla sošku v kategórii Moderátor/ka TV programov. Najviac však bodoval divákmi obľúbený seriál Oteckovia. Ten zvíťazil v kategórii Seriál roka, Herečka roka (Zuzana Mauréry) a Herec roka (Vladimír Kobielsky).

Najväčšiu radosť z víťazstva mali, pochopiteľne, najmladší členovia megaúspešného rodinného seriálu. Decká počas rozhovoru neskrývali nadšenie. Veľká vďaka z ich strany patrila Dade Duditšovej, ktorá má v seriáli na starosti práve detských hercov. Pozrite si video.

 

Pozrite si bezprostredné reakcie generálneho riaditeľa Matthiana Setteleho, programovej riaditeľky Silvie Majeskej a riaditeľa PR a marketingu Michala Boreca na úspešný večer. Všetci sa zhodli na tom, že Markíza je veľká rodina a vďaka tvrdej práci a tímu skvelých ľudí sa rok 2018 televízii naozaj vydaril.

 
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?