06. 06. 2019 13:22 | PRAHA/tvnoviny.sk, lch

Schyľuje sa k ďalšiemu celebritnému rozvodu? Známeho speváka nachytali s inou

Frontman kapely Kabát sa tajne stretáva s inou ženou.

Pepa Vojtek a TWiiNSKY - Ilustračná foto
Pepa Vojtek a TWiiNSKY - Ilustračná foto Foto: Profimedia.sk

V spojitosti s českým spevákom a frontmanom kapely Kabát, Pepom Vojtekom, sa v týchto dňoch stále častejšie skloňuje slovo rozvod. Fotografi portálu expres.cz ho prichytili ako pravidelne navštevuje hudobnú manažérku Veroniku Šimůnkovú. Spevák sa mal u manažérky v jej byte zdržiavať pár mesiacov a to takmer každý pondelok a jeho návštevy trvali niekoľko hodín.

Pepa sa bráni tým, že s Veronikou spoločne pracujú na nových veciach. Veronika je totiž manažérkou speváčky Kamily Nývltovej, s ktorou Pepa spolupracuje. ,,Ja s tými dievčatami robím na cédečku. Schádzam sa u Kamily aj Veroniky," vyjadril sa spevák.

Pepova manželka Jovanka o týchto návštevách nevedela a pre menovaný portál sa vyjadrila, že je v šoku, ale snaží sa byť nad vecou. "Manželstvo nám funguje, nemám dôvod manžela strážiť alebo kontrolovať. Ak povie, že s ňou má vzťah a chce s ňou byť, ideme od toho. Ak povie, že nie, tak uvidím. Som zvedavá, ako sa k tomu postaví."

Pepa Vojtek je momentálne tretíkrát ženatý s Jovankou s ktorou vychováva synov Adama a Alberta. Z manželstva s Libuškou Rohlíčkovou má syna Matyáša, zo vzťahu so Sabinou Laurinovou má Pepa dcéru Valentínu a z prvého manželstva syna Jozefa.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?