11. 06. 2019 10:33 | BRATISLAVA/Šoubiz

Priznanie obľúbeného markizáka. Mŕtvica mu zmenila život!

Nepríjemný zážitok dnes pokladá paradoxne za to najlepšie, čo sa mu mohlo stať.

Priznanie obľúbeného markizáka. Mŕtvica mu zmenila život!
Priznanie obľúbeného markizáka. Mŕtvica mu zmenila život! Foto: Instagram/Teleráno

Tomáš Juríček patrí už nejaký čas medzi stálice ranného vysielania v Teleráne. Obľúbeného moderátora poznáte zväčša ako usmievavého človeka, no pravdou je, že aj on si pred časom prežil ťažké obdobie, ktoré mu ale zmenilo život.

Na svojom instagramovom konte zverejnil fotku svojej premeny, ktorú odštartovala mozgová príhoda ešte v rokz 2012. Mŕtvica prinútila vtedy dvadsaťštyri ročného moderátora zvážiť svoj životný štýl a kompletne ho zmeniť.

Zdroj: Instagram/juricek_tomas

„Rozdiel na foto – 7 rokov a 16 kíl. Žiť nezdravo je nesmierne jednoduché. A zrazu vám to telo vráti. V dvadsiatom štvrtom roku som dostal mozgovú mŕtvicu. Zrazu tých 100 kíl hmoty leží v nemocnici. Všemožne sa snaží pohnúť nohou. Ale to telo mu všetko to, čo mu robil za posledné roky, vracia späť,“ opísal ťažké chvíle na svojom profile.

Tomáš ale nepríjemný zážitok pokladá paradoxne za to najlepšie, čo sa mu mohlo stať. „Trvalé následky, až na pár drobností, nie sú. Teda jeden tu je!! Už viem, že o to telo sa treba starať. Nehovorím o prehnanom kulte tela, ktorý sa na nás valí z instagramových profilov. Stačí mu dať trošičku lásky. Trošičku dobrej energie. A zrazu si ten svoj vesmír ohnete tak ako treba. Ľahké to nie je. Ale ľahké veci za to nikdy nestoja... Nikdy...“ uzavrel svoju cestu k zdravšiemu telu.

Zdroj: Instagram/juricek_tomas

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?