12. 08. 2019 15:03 | NEW YORK/markiza.sk, nb

Kto to je? Kedysi rozkošné dievčatko, dnes najmladšia miliardárka sveta

Slávna podnikateľka oslavuje 22 rokov.

Z tohto dievčatka je dnes milionárka.
Z tohto dievčatka je dnes milionárka. Foto: Instagram/krisjenner

Najmladšia milionárka sveta, plastikami zdokonalená podnikateľka, mama dcérky Stormi a najmladšia členka klanu Kardashian-Jenner, aj takto by sa dala opísať Kylie Jenner. V nedeľu 11. augusta oslávila narodeniny a s partnerom Travisom Scottom a dcérkou si užívali dovolenku v Talianskom Positane.

S Kylie oslavovala aj jej mama Kris, ktorá na Instagrame zverejnila sériu fotiek s dcérou od bábätka až po súčasnosť. Kris môže byť na Kylie naozaj hrdá, veď z televíznej celebritky a slávnej sestry sa stala úspešná podnikateľka.

Časopis Forbes minulý rok vyhlásil Kylie za najmladšiu samostatne zarábajúcu miliardárku sveta. S kozmetickou značkou, ktorú si vybudovala, dosahuje neskutočné úspechy, no k statusu miliardárky jej aj tak chceli pomôcť fanúšikovia. Chýbalo jej totiž "len" pár miliónov.

Kylie sa takto darí nielen preto, že ju preslávila rodinná reality show, ale aj vďaka sociálnym sieťam, kde patrí k influencerom s najväčšími počtami sledovateľov. To sa potom jej kozmetika predáva takmer sama.

TIP NA ČLÁNOK: Ľudia sa pustili do Kylie Jenner. Poriadne ich vytočila

Kylie s mamou Kris:

Zdroj: Instagramn/krisjenner

Takto Kylie oslavovala. Pre viac fotiek kliknite na šípku vpravo:

Zdroj: Instagram/kyliejenner

S dcérkou Stormi:

Zdroj: Instagram/kyliejenner

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?