12. 08. 2019 15:53 | USA/ nt

Známy športovec prišiel o dcérku tragickým spôsobom. Po roku prišla nádherná správa

Ich radosť je hneď dvojnásobná.

Emelin zomrela potom, čo spadla do bazéna
Emelin zomrela potom, čo spadla do bazéna Foto: Instagram/ morgan miller

Bývalý americký lyžiar Bode Miller a jeho manželka Morgan potešili svojich fanúšikov na sociálnej sieti úžasnou správou. Manželia čakajú dvojičky. Morgan to dnes ráno oznámila prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

Dvojicu postihla minulý rok obrovská tragédia. Ich 19-mesačná dcérka Emeline Miller sa utopila v bazéne. "Nikdy za milión rokov by sme si nepomysleli, že zažijeme takúto bolesť. Naše malé dievčatko žilo svoj krátky život naplno každý deň. Nikdy nezabudneme," napísal Bode počas najťažšieho obdobia.

Tragédia sa stala počas večierka u známych. Emeline spadla do bazéna. Záchranári ju oživovali, zomrela v nemocnici. Dievčatko bolo štvrtým dieťatom Millera a druhým s jeho manželkou Morgan.

Pre 41-ročného Američana to nebola prvá rodinná tragédia. V roku 2013 prišla jeho manželka o nenarodené dieťa a v tom istom roku zomrel aj jeho brat Chelone na následky epileptického záchvatu.

Bode a Morgan už majú štyri deti. Ďalšie dieťa sa im narodilo krátko po Emelininej smrti. Keď dievčatko zomrelo, Morgan bola tehotná. Teraz sa tešia na dvojičky.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?