16. 08. 2019 14:18 | NEW YORK/markiza.sk, ml

Toto bude pre Liama rana pod pás. Miley vysvetlila, prečo ho už nechce

Tieto slová by nechcel počuť žiadny chlap.

Miley Cyrus
Miley Cyrus Foto: Instagram/mileycyrus

Speváčka Miley Cyrus a jej manžel Liam Hemsworth ohlásili rozchod. A hoci sú manželmi len od decembra, ich dokopy 9-ročný vzťah nevydržal. Miley vydala pár dní na to nový singel s názvom Slide Away, ktorý prezrádza viac, než ktorýkoľvek z nich doteraz prezradil. Emotívny text opisuje bolestivý rozchod a márnu snahu zachrániť vzťah.

"Kedysi sme si boli súdení, no jedného dňa sme sa zobudili a všetko sa premenilo na prach. Bolo to fajn, ale už nie je a je čas nechať to ísť," spieva Miley.

Ani fotka, ktorá pokrýva video na Youtube, nie je veľmi pozitívna. Sú na nej vysypané tabletky a fľaša od alkoholu. Miley však nechce utápať žiaľ v omamných látkach. Aspoň podľa textu.

"Chcem svoju vilu na kopci, nie whisky a tabletky. Nevzdávam sa ľahko, ale už som na dne," spieva. Má tým namysli svoj dom v Malibu, ktorý zhorel počas minuloročných požiarov. A vysvetľuje aj to, ako sa dali kedysi dokopy. "Chcem sa pohnúť ďalej, veď už nemáme 17 a ja nie som, kým som bývala. Povedal si, že všetko je iné a máš pravdu."

Podľa portálu etonlione to bola práve Miley, kto chcel pauzu, no obaja údajne vedeli, že prichádza koniec. Počas pauzy pochopila, že nie je šťastná a práve vtedy aj vznikla táto pesnička. Bolo to však ešte predtým, ako oznámili rozchod fanúšikom a médiám.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?