19. 09. 2019 08:17 | BRATISLAVA/markiza.sk

Otvorený rozhovor s Rytmusom o rodine: Raper priznal jednu zásadnú vec

Ako sa cíti v úlohe otca a ako zvláda rodičovské povinnosti ako napríklad prebaľovanie?

Patrik Vrbovský
Patrik Vrbovský Foto: JAN ZÁTORSKÝ/ MAFRA/Profimedia

Hosťom najnovšej epizódy relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom bol jeden z najúspešnejších slovenských raperov, Patrik Vrbovský, ktorého všetci poznajú pod menom Rytmus.

Jeho príbeh nie je ničím neznámym pre fanúšikov, ktorí sa rátajú na státisíce. V dokumentárnom 90-minútovom filme s názvom RYTMUS sídliskový sen z roku 2015 je zachytený jeho život a všetko, čím si prešiel od raného detstva.

V relácii #tbt však mohol hovoriť už o najkrajšom životnom období, ktorým momentálne prechádza, a to o rovno dvojnásobnej láske, ktorá ho postretla - jeho milovanej manželke Jasmine a dvojmesačnom synčekovi Sanelovi. 

Hoci pôsobí drsným dojmom, rodina je u Patrika na prvom mieste. Ako sa cíti v úlohe otca a ako zvláda rodičovské povinnosti ako napríklad prebaľovanie? „Je to môj syn. Tam to nejako tak príde automaticky, že sa oňho musíš starať. A takisto, keď sa zobudí v noci, tak proste vstaneš,“ povedal, pričom dodal, že keby to prišlo v období, keď mal 30 rokov, doslova by to nedal. „Kariéra, sen a vášeň pre hudbu by bola zabila všetko,“ povedal úprimne.

Pozrite si ukážku z relácie Throwback Thursday. Celý rozhovor s Rytmusom nájdete na YouTube kanáli Televízie Markíza.

 

Rytmus okrem iného porozprával aj o pracovných záležitostiach, ktoré ho čakajú v najbližšej dobe. Už v sobotu (21. septembra) vystúpi spolu so 60-členným Symfonických orchestrom na štadióne v Trnave, na čo sa veľmi teší. „Strašne sa teším, aký budú mať z toho ľudia vizuálny zážitok,“ povedal.

Okrem toho vydáva Kontrafakt nový album a raper prezradil tiež to, že momentálne nakrúca dokument o hudbe. Sledujte rozhovor a dozviete sa viac.

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Chrisom a Heidi Powell či Erikou Judínyovou, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?