03. 10. 2019 13:51 | PRAHA/Šoubiz

Karel Gott vraj v posledných dňoch ukončil liečbu. Bol s milovanou rodinou

Manželka a deti mu boli vždy tou najväčšou oporou.

Ivanka a Karel Gottovi.
Ivanka a Karel Gottovi. Foto: Profimedia.sk

Česko a Slovensko sa stále spamätáva zo smutnej správy, ktorá nás všetkých zasiahla v stredu predpoludním. Karel Gott zomrel v utorok krátko pred polnocou v tichom spánku, doma, v kruhu najbližších.

Napriek tomu, že široká verejnosť od septembra vedela, že spevák mesiace bojuje so zákernou chorobou, akútnou leukémiou, jeho odchod všetkých zasiahol. Mnohí fanúšikovia, ktorí ho nikdy osobne nestretli, majú pocit, že ich opustil člen rodiny.

Maestro sa ešte v polovici septembra prihováral priaznivcom a ďakoval im za podporu. Na fanúšikov totiž nezabudol do posledných chvíľ. V otvorenom statuse im opísal, akú liečbu podstupoval a že sa zveril do rúk špičkovému tímu lekárov, ktorým naozaj dôveroval.

Podľa portálu blesk.cz ale už posledné dni trávil len v kruhu najbližších doma a vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe na Karlovom námestí sa neobjavoval, a tým pádom vraj v liečbe nepokračoval. Rodina, ktorú sa vždy snažil chrániť, a to najmä jeho neplnoleté dcérky, mu tak bola tou najväčšou oporou a vzácne posledné chvíle strávili spolu.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?