10. 10. 2019 14:25 | LOS ANGELES/zv

Ešte sa nestihla ani rozviesť: Speváčka to strieda rýchlejšie ako ponožky

V priebehu pár týždňov má za manžela už druhú náhradu.

Miley a Cody s nijak neskrývajú.
Miley a Cody s nijak neskrývajú. Foto: Profimedia.sk

Miley Cyrus a Liam Hemsworth len v auguste oznámili, že po pár mesiacoch od svadby idú definitívne od seba, no speváčka má za manžela už druhú náhradu. Najskôr "zaháňala smútok" za sexy hercom s blogerkou Kaitlyn Carter a teraz sa objavuje po boku austrálskeho speváka Codyho Simpsona.

Liam sa po tom, čo 21. augusta podal žiadosť o rozvod, ponoril do práce a to isté sme po rozchode Miley a Kaitlyn, ktoré svoj románik ukončili pred troma týždňami, čakali aj od speváčky. Na veľké prekvapenie jej fanúšikov však okrem tvorby novej hudby stíha aj meniť partnerov rýchlejšie ako ponožky.

S Codym najskôr na sociálnych sieťach zverejnila nevinné fotky, podľa ktorých sa nedalo povedať či tvoria pár, no po tom, čo ich paparazzi nachytali, ako si dali rýchlu pusu na verejnosti, bolo jasné, že nie sú obyčajní priatelia. Speváčka na to zareagovala na sociálnej sieti jasne a stručne. Napísala tam, že je dospelá osoba a bude si randiť, s kým chcem.

Miley pred pár dňami skončila v nemocnici a Cody jej tam priniesol kvety a zahral jej na gitare. Jeho romanické gesto zverejnila aj na Instagrame. Uvidíme, či tento mladík bude ten pravý, alebo sa ešte bude chvíľu hľadať.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?