21. 10. 2019 17:15 | MALORKA/markiza.sk, zv

Rafael Nadal zverejnil svadobné fotky: Nevesta prekvapila šatami

Pozrite si oficiálne snímky mladomanželov.

Manželia Nadalovci.
Manželia Nadalovci. Foto: Profimedia.sk

Rafael Nadal a jeho vyvolená Maria Francisca si v sobotu po 14 rokoch randenia povedali áno. Obrad aj veľkolepá svadba sa konala na rodnej Malorke na zámku zo 17. storočia a pozvaných bolo približne 500 hostí.

Svadobčania dostali presné inštrukcie, čo smú a čo nie a zrejme aj vďaka tomu sa cez víkend nedostala von žiadna fotka šťastných mladomanželov a zaľúbenci si ich veľký deň D mohli užiť ako tak v súkromí.

Dnes už sú však ich prvé oficiálne fotky vonku. Rafaelovi to v svadobnom obleku mimoriadne pristalo a jeho nevesta doslova žiarila.

Maria tak trochu prekvapila výberom svadobných šiat. Jej biela róba, ktorú navrhla Rosa Clára, bola na prvý pohľad veľmi jednoduchá, no práve v týchto šatách vynikla jej krása naplno.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Najprominentnejším hosťom na svadbe bol bývalý španielsky kráľ Juan Carlos I. Medzi pozvanými nechýbal tenistov strýko Miguel Angel Nadal, niekdajší dlhoročný futbalista FC Barcelona. Z okruhu tenistov fotografi zachytili Davida Ferrera, Feliciana Lopeza či Juana Monaca. Carlos Moya patril medzi organizátorov slávnosti.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?