11. 01. 2020 22:57 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Boris Kollár nesklamal. Po svojom boku mal na plese princeznú

Pozrite sa, kto ho sprevádzal.

Boris Kollár
Boris Kollár Foto: Orange

Historická budova Slovenského národného divadla v Bratislave otvorila v sobotu 11. januára 2020 o 19.00 h svoje brány, aby dobročinným Plesom v opere už jubilejný dvadsiatykrát symbolicky zahájila plesová sezónu na Slovensku. Pozvaných bolo opäť 300 osobností z oblasti vedy, medicíny, kultúry, športu, politiky a tretieho sektora.

Hostia začali do historickej budovy SND prichádzať okolo 19.00 h. Medzi nimi nechýbali ani generálny riaditeľ Televízie Markíza Matthias Settele, Lucia Hablovičová, Monika Hilmerová či Boris Kollár, ktorý aj tento rok prišiel so svojou dcérou Saškou, ktorá výberom róby opäť nesklamala. Vyzerá úžasne.

Saška minulý rok dokonca vyhrala na našom webe v ankete o kráľovnej Plesu v opere.

Zdroj:Instagram/kollarboris

Zdroj:Instagram/kollarboris

Charitatívny rozmer Plesu v opere

Tak ako uplynulé dva roky, aj tento ročník Plesu v opere poukazuje na akútnosť situácie v oblasti inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením. Vďaka výťažku, ktorý za uplynulé dva roky prekonal výšku pol milióna eur, mohol vzniknúť jedinečný program na podporu inkluzívneho vzdelávania „Kto chýba?".

Ten pomáha mnohým slovenským školám, učiteľom, ale aj rodičom pri začleňovaní detí so zdravotným znevýhodnením do bežného vyučovacieho procesu. Celý výťažok z jubilejného Plesu v opere poputuje na rozšírenie tohto programu aj do materských škôl.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?