13. 01. 2020 11:12 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Najväčšie prekvapenie Plesu v opere: Z nenápadnej slečny kráľovná večera

Má iba 19 rokov, no na plese ju neprehliadol naozaj nikto.

Richard Lintner s dcérou Kristínou.
Richard Lintner s dcérou Kristínou. Foto: Ples v opere

Priestory historickej budovy Slovenského národného divadla patrili prvú sobotu po sviatku Troch kráľov jubilejnému 20. ročníku dobročinného Plesu v opere, ktorý u nás aj tento rok oficiálne otvoril plesovú sezónu.

Už tretí rok bola poslaním jedného z najväčších dobročinných podujatí na Slovensku podpora inkluzívneho vzdelávania zdravotne znevýhodnených detí. Finančný výťažok od hostí poputuje na rozšírenie programu na podporu inkluzívneho vzdelávania Kto chýba? aj do materských škôl.

TIP: Veľká módna polícia z Plesu v opere: Zvoľte si kráľovnú večera

Dobročinnú prestížnu udalosť si nenechal ujsť ani bývalý slovenský hokejový reprezentant Richard Lintner. Sympatický športovec nebol na Plese prvýkrát a aj tentoraz mu robila spoločnosť dcéra Kristína.

A práve ona spôsobila naozaj veľký rozruch. Nenápadná 19-ročná slečna sa v túto noc totiž premenila na kráľovnú večera. V nápaditej čiernej róbe a čelenke pripomínajúcej korunku ju neprehliadol naozaj nikto. Veď, pozrite sa sami.

Richard-Lintner-byvaly-slovensky-hokejovy-reprezentant-riaditel-spolocnosti-Pro-Hokej-a-generalny-manazer-Tipsport-Ligy-s-dcerou
Foto: Ples v opere
 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?