23. 02. 2020 17:46 | TEL AVIV/TASR

Americký režisér Tarantino sa v 56 rokoch stal prvýkrát otcom

Jeho syn sa narodil v Tel Avive.

Režisér Quentino Tarantino
Režisér Quentino Tarantino Foto: AP Photo/Laurent Cipriani

Americký filmový režisér Quentin Tarantino (56) a jeho manželka, izraelská modelka a speváčka, Daniella Picková (36) sa stali rodičmi. Spoločného syna, ktorých je pre oboch vôbec prvým potomkom, porodila Picková v sobotu v nemocnici v Tel Avive, uviedol v nedeľu britský bulvárny denník The Sun.

"Daniella a Quentin Tarantino s radosťou oznamujú narodenie svojho prvého dieťaťa. Chlapček prišiel na svet 22. februára 2020," uviedol zástupca dvojice pre styk s médiami.

Tarantino sa s Pickovou, dcérou izraelského speváka, pesničkára a skladateľa Sviku Picka, spoznal v roku 2009, keď v Izraeli propagoval svoj film Nehanební bastardi. Následne tvorili pár, no v roku 2012 sa rozišli. Dokopy sa znovu dali o štyri roky neskôr a v novembri 2018 sa zosobášili. Od vlaňajšieho roka trávia pomerne veľa času v Izraeli.

Oscarový režisér, známy aj vďaka filmom ako Pulp Fiction, Kill Bill, Nehanební bastardi, Divoký Django či najnovšiemu letnému hitu Vtedy v Hollywoode, nedávno v rozhovore pre stanicu ABC naznačil, že si dá od filmárskej práce na čas prestávku, aby sa venoval svojej dosiaľ najdôležitejšej úlohe - rodičovstvu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?