27. 03. 2020 19:00 | LONDÝN/zv

Kate ukázala po dlhej dobe deti. Pri tomto videu jasal celý svet

Z malého bábätka je už veľký chlapec! Pozrite, ako sa zmenil najmladší princ Louis.

Deti kráľovského páru
Deti kráľovského páru Foto: Profimedia.sk

Obyvatelia Británie tlieskali vo štvrtok večer zo svojich okien, balkónov či veránd pracovníkom Národnej zdravotnej služby, aby im takýmto spôsobom prejavili vďaku za prácu, ktorú odvádzajú v boji s novým koronavírusom SARS-CoV-2.

Do hromadného potlesku sa zapojili aj deti princa Williama a vojvodkyne Kate, princ George, princezná Charlotte a najmladší princ Louis. Deti kráľovskej dvojice sme už dávno nevideli pokope a za ten čas stihlo malé bábätko, princ Louis, poriadne vyrásť. O jeho súrodencoch ani nehovoríme.

Video ich krásneho gesta sa objavilo na Instagrame, na oficiálnom účte Kensingtonského paláca. Ľudia boli z týchto záberov naozaj nadšení.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Williamov otec, 71-ročný princ Charles, je aktuálne v domácej izolácii, keďže testy u neho preukázali chorobu COVID-19, ktorú koronavírus spôsobuje. Charlesovo ochorenie však podľa medializovaných informácií sprevádzajú len mierne príznaky.

V Británii chorobe COVID-19 podľahlo už 578 ľudí. Testovaných na koronavírus tam zároveň celkovo bolo 104 866 ľudí, z ktorých 11 568 malo pozitívne výsledky.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?