23. 05. 2020 07:11 | USA/markiza.sk

Obrovský šok: Chris a Heidi Powellovci sa rozišli

Prečítajte si ich vysvetlenie.

Manželia Powellovci v relácii Throwback Thursday
Manželia Powellovci v relácii Throwback Thursday Foto: TV Markíza

Pôsobili ako idylický pár a mnohí si brali z ich manželského vzťahu príklad. Chris a Heidi Powellovci, ktorí zmenili už stovkám ľudí životy vďaka šou Extrémne premeny, mali manželstvo ako z rozprávky. Ale, zdá sa, že posledné mesiace si prešli ťažkým obdobím, o ktorom však nikto netušil. O to šokujúcejšia je správa, že dvojica si dala zbohom. Obaja to oznámili na svojich instagramových účtoch.

"Dnes máme pre vás ťažké správy a dúfame, že sa nám dostane súcitu a lásky, ktoré práve teraz potrebujeme. Po dlhom premýšľaní a modlitbách, sme sa ja a Heidi rozhodli pre oddelené životy. Aj keď to je pre vás šok, vedzte, že toto rozhodnutie sme prijali po niekoľkých mesiacoch s cieľom vytvoriť čo najlepšie fungovanie v našej modernej rodine. Teraz sme na skvelom mieste," napísal Chris.

Zdroj: Instagram/realchrispowell

"Aj keď od ukončenia jednej kapitoly pociťujeme obrovšké množstvo smútku, nasledujúcu kapitolu nášho mierne odlišného vzťahu začíname v mieri a s láskou. VŽDY budeme rodina so štyrmi úžasnými a krásnymi deťmi (a dvomi oteckami). Nech sa to zdá akokoľvek bláznivé, neurobili by sme to inak. Každý z nás siedmich dostáva nekonečné množstvo lásky a vzájomnej podpory, ako aj od mnohých úžasných ľudí v našich životoch," píše ďalej.

TIP: Powellovci na Slovensku. Pozrite si exkluzívny rozhovor!

"Sľubujeme vám, že vzťah medzi nami budeme naďalej posilňovať a časom si uvedomíte, že to, čo máme, je viac než len manželstvo. Je to skutočné a krásne životné partnerstvo, za ktoré sme neuveriteľne vďační. V tejto súvislosti by sme vás chceli požiadať len o to, aby ste boli láskaví a rešpektovali aj naše deti tým, že nám poskytnete súkromie," prosí tréner.

"Čo sa týka našej spoločnej vášne a túžby zmeniť svet? To sa nikdy nezmení a budeme nadšene pokračovať v našej misii, bok po boku. Ďakujeme, že nás milujete, presne tak ako my vás," dodal. Rovnaké vyjadrenie zverejnila aj Heidi.

Držíme partnerom palce. Nech sa už rozhodli akoľkovek, najdôležitejšie je, že ostávajú partnermi a priateľmi a zahŕňajú svoje deti obrovskou láskou. Prajeme im len to najlepšie!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?