01. 08. 2020 08:41 | PRAHA/markiza.sk

Dara Rolins na fotke úplne bez retuše. Ukázala tvár zblízka

Dara išla s kožou na trh. Takto detailne ste ju ešte nevideli.

Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins je už roky v tip-top forme a je vzorom mnohých žien. Či už pre svoj postoj k životu a optimizmus, aktívny životný štýl alebo vizáž, speváčka inšpiruje mnohých. A často sa na nás pozerá z tituliek časopisov, kde vyzerá absolútne bezchybne.

Dara sa však rozhodla ísť s kožou na trh a na rovinu povedala, ako to naozaj je. Ani ona prehnané úpravy nemusí, no je to súčasť šoubiznisu. Aby svoje slová dokázala, zverejnila dve fotky zblízka, na ktorých nič neupravovala. 

TIP NA ČLÁNOK: Dara Rolins sa dočkala neskutočnej pocty. Toto sa žiadnej speváčke ešte nepodarilo

„Viem, že mi občas píšete pod fotky z časopisov, že to s tou retušou preháňam. Retušou prebehne každá jedna titulka, nielen tá moja, to je pravidlo, či sa to niekomu páči alebo nie. My, ktorí sa na titulkách objavujeme, máme s výberom fotiek a ich následnou retušou premálo spoločné. Je to v prvom rade voľba redakcie a v neposlednom rade v moci fotografa. Ide o jeho videnie, rukopis, prejav, talent, proste umelecká sloboda,“ píše Dara, ktorá vie, že fanúšikom vďaka upraveným fotkám často pripadá príliš vyžehlená.

„Viem a chápem, občas si aj ja prídem príliš dokonalá. Myslím na niektorých fotkách. Ani omylom nie som. Dôverne poznám všetky svoje prednosti aj chyby. O správnom uhle, kúzle svetla a okamihu ani nehovorím. Od toho máte možnosť vidieť nás na našich Instagramoch a v storkách takto "normálnych" v pohybe, s chybami, vráskami, proste všetkým prirodzene ľudským. Ani mňa nebaví pozerať sa na prefiltrované krásky, ktoré potom s realitou nemajú nič spoločné,“ dodala speváčka a týmto úprimným príspevkom si vyslúžila doslova ovácie.

Až takáto úprimnosť sa na sociálnych sieťach vidí zriedkavo. Pre Darinu druhú fotku bez úprav kliknte priamo v nej na šípku vpravo:

zdroj: Instagram/dararolins_vermi

TIP NA ČLÁNOK: Sestra Barbory Piešovej je obrovský talent. Spoznajte krásnu Lenku

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?