15. 10. 2020 16:30 | PRAHA/zv

Česká speváčka krátko po pôrode prekvapila: Reakcia ľudí ju dohnala k slzám

Na Instagrame opísala nečakané reakcie.

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková Foto: Instagram/marketakonvickova

Markéta Konvičková nezaháľa ani krátko po pôrode. V stredu zverejnila novú pesničku, ku ktorej nahrala aj videoklip. Singel AMI venovala dcérke, ktorá sa nečakane narodila o niekoľko týždňov skôr. Fanúšikovia sa na pesničku už tešili, no nečakali, že v klipe sa objaví aj Marketino krásne dievčatko.

„Presne pred mesiacom sa malá narodila a ja som mala v ten deň ísť do štúdia v Prahe nahrať pesničku, ktorú som pre svoju dcéru napísala v tehotenstve. Vo videoklipe pôvodne vôbec nemala byť. Ale nikdy nie je nič tak, ako plánujeme a v tom je život krásny. Na jednej strane mám veľký ochranársky pud a zodpovednosť a Amálka v klipe figuruje a ja jej tým nechcem ublížiť, ale všetko je také, aké má byť,“ napísala Markéta na Instagrame.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova

V pesničke vyjadrila všetko, čo cítila a cíti. Podľa jej slov nie je dokonalá, pretože ju chcela mať neupravenú, aby z nej bola cítiť úprimnosť.

To evidentne fanúšikovia ocenili, pretože sa ihneď dostala do trendov a za pár hodín má už viac ako 30-tisíc pozretí. Markétu táto reakcia dojala a neubránila sa slzám.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova

AMI


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?