26. 02. 2021 12:59 | USA/markiza.sk

Princ Harry v netradičnom rozhovore! Pravda o Meghan a ich živote

Nečakali sme, že sa dožijeme takéhoto rozhovoru s princom.

Perfektný rozhovor s princom Harrym
Perfektný rozhovor s princom Harrym Foto: Profimedia.sk

Kráľovská rodina žije naozaj novú dobu. Kto by to bol povedal, že raz americký moderátor James Corden bude robiť rozhovor s britským princom. Utópia sa však stala realitou a v The Late Late Show sa naozaj objavil princ Harry.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

Moderátor a vojvoda zo Sussexu sa previezli typickým londýnskym dvojposchodovým autobusom po Los Angeles, v ktorom sa princ viezol prvýkrá a James z neho vytiahol informácie a emócie, ktoré okamžite zaujali celý svet, píše denník DailyMail.

Z kráľovskej rodiny neušli

Podľa Harryho slov z kráľovskej rodiny s Meghan nikdy neodišli a emigráciou do USA urobil len to, čo by urobil každý manžel a otec. Princ upresnil, že sťahovanie do Kalifornie bolo o „kroku vedľa a nie kroku von ".

Meghan sa zapojila cez videohovor

James pred samotným rozhovorom zavolal cez videohovor Meghan, ktorá Harryho oslovovala prezývkou "Haz". Keď zbadala, že sa nachádzajú pred sídlom, v ktorom sa nakrúcal sitcomový seriál The Fresh Prince Of Bel-Air, vtipne poznamenala, nech Harrymu nenapadne toto sídlo kúpiť, na čo ho James navádzal, pretože ona už so sťahovaním skončila.

profimedia-0593628961.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Prvé slovo Archieho

Harry sa počas rozhovoru naozaj otvoril a okrem iného prezradil, že prvé slovo jeho syna Archieho bolo krokodíl a že o Meghan vedel, že je tá pravá po dvoch schôdzkach. Princ taktiež vysvetlil, že počas života v Londýne bol pod obrovským tlakom, ktoré ničilo jeho psychické zdravie a britské médiá označil za toxické.

Bežný večer u nich doma

Podľa jeho slov si s kráľovnou a princom Philipom volávajú cez videohovor a vtipne dodal, že áno, vedia to používať. Pravnukovi na Vianoce poslali stroj na výrobu vaflí, pretože si ho od nich vypýtal.

Taktiež opísal ich bežný večer, kedy urobia Archiemu čaj, okúpu ho, prečítajú rozprávku a uspia ho. Potom si s Meghan objedná alebo uvarí jedlo a idú do postele, kde si zapnú televízor.

Harry videl The Crown!

Jameson sa spýtal, či videl seriál The Crown a Harry prekvapivo povedal, že áno. Podľa neho je seriá fikcia voľne založená na pravde. Avšak, dáva ako takú predstavu o kráľovskom živote a tlaku, ktorý je na rodinu vyvíjaný a o dôsledkoch, ktoré z toho vyplývajú.

Ak rozumiete po anglicky, pozrite si celý rozhovor. Ak nie, video vás zaujme aj bez toho, aby ste rozumeli. Objavia sa v ňom totiž naozaj vtipné momenty, ako napríklad časť, kedy obaja skúšali "Sparťana". Harry sa vyšplhal na lane bez pomoci nôh!


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?