26. 02. 2021 15:00 | LONDÝN/markiza.sk

Ona končí?! Emmu Watson zrejme tak skoro v žiadnom filme neuvidíte

Podľa jej agenta nehodlá prijať žiadne nové projekty v dohľadnej budúcnosti.

Emma Watson na premiére filmu Malé ženy
Emma Watson na premiére filmu Malé ženy Foto: Profimedia.sk

Vyzerá to tak, že Emma Watson si od filmového plátna dáva pauzu. Podľa informácií Daily Mailu 30-ročnú hviezdu Harryho Pottera tak skoro nikde hrať neuvidíme.

Podľa jej agenta nehodlá prijať žiadne nové projekty v dohľadnej budúcnosti. Herečka, modelka a aktivistka chce údajne tráviť viac času so svojím priateľom (vraj snúbencom) Leom Robintonom. Dvojica má spolu randiť od roku 2019.

Špekuluje sa, že možným dôvodom môže byť film Malé ženy, v ktorom ako poslednom účinkovala. Portál Page Six v decembri 2019 informoval o tom, že Emma Watson sa odmietla zúčastniť na tlačových konferenciách k filmu režisérky Grety Gerwig a spolu s kolegyňami absolvovala iba jeho premiéru. Zástupcovia herečky vtedy potvrdili, že Emma sa objaví iba na premiére. „V skutočnosti nevieme, čo sa presne stalo, či nebola spokojná s filmom alebo sa nepohodla s obsadením,“ povedal vtedy zdroj z tvorivého tímu.

Emma Watson (vľavo) na premiére filmu Little Women (Malé ženy)
Foto: Profimedia.sk
 

Dnes to vypukne! Finále čarodejníckej ságy - Harry Potter a Dary smrti II o 20.30 h a v repríze v sobotu o 15.45 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?