15. 09. 2021 12:18 | MNÍCHOV/Šoubiz

Definitívny koniec Kobry 11 po 25 rokoch: Emotívne slová Semira na rozlúčku

Seriál, na ktorom vyrástla jedna celá generácia, je na konci.

Erdoğan Atalay ako Semir v seriáli Kobra 11
Erdoğan Atalay ako Semir v seriáli Kobra 11 Foto: RTL

Definitívny koniec legendy! Nemecká televízia RTL 12. augusta po 25 rokoch odvysielala posledný diel kultového akčného seriálu Kobra 11.

V seriáli sa počas celej doby jeho existencie vystriedalo množstvo postáv, no tou najznámejšou navždy zostane vrchný komisár Semir Gerkhan, ktorý sa objavil už v tretej epizóde a v seriáli vydržal až do jeho konca.

Predstaviteľ seriálového Semira, herec Erdogan Atalay, poslal tesne pred koncom seriálu fanúšikom dojemný odkaz. „Ďakujem všetkým za podporu počas všetkých tých neuveriteľných 25 rokov vysielania seriálu. Uvidíme sa, čo najskôr to pôjde,“ povedal herec pred odvysielaním posledného dielu.

Zdroj: Instagram/cobraeleven_erdogan

Za 25 rokov natáčania filmári zničili viac ako sedemtisíc áut a dokonca si postavili niekoľko kilometrov vlastnej diaľnice. Najväčšia a najkomplikovanejšia explózia vznikla v pilotnom dieli 12. série s názvom Mesto v ohrození, kde filmári vyhodili do vzduchu časť plynovodu. Do vzduchu potom vyletelo naraz 14 áut, pričom pyrotechnici spotrebovali viac ako 25 kilogramov trhaviny.

Seriál už mal skončiť pred niekoľkými rokmi, ale Erdogan Atalay sa rozhodol stať producentom a v seriáli pokračovať ďalej. Nakoniec sa tak natočilo 26 sérií, ktoré majú dokopy 378 dielov.

Erdoğan Atalay ako Semir v Kobre 11
Erdoğan Atalay ako Semir v Kobre 11 Foto: RTL
 

Kobru 11 môžete sledovať od pondelka do piatka o 11.50 h na Markíze, od utorka do piatka o 17.55 h na Dajto a, samozrejme, aj na VOYO.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?