01. 12. 2019 13:32 | BRATISLAVA/rd

Attila Végh otvorene o zárobku zo zápasu s Vémolom: Suma nepresiahla túto hranicu

Vémola po dueli vyzval Végha k odvete, tá sa však zatiaľ nerieši.

Attila Végh.
Attila Végh. Foto: Reprofoto: YouTube/EXTRA.CZ

V „zápase storočia" medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom sa po veľmi hladkom priebehu stal česko-slovenskou jednotkou Slovák Végh.

Duel s obrovskou prestížou však trval len dve minúty. Napriek tomu sa o ňom písalo aj na konci, neraz aj ohľadom súm, ktoré obaja zápasníci za zápas zinkasovali.

Attila Végh sa v rozhovore pre portál extra.cz rozhodol uviesť veci na pravú mieru. „Čítal som nejaké články, že som zarobil asi 80-tisíc eur. Neviem, skadiaľ to zobrali. Ani zďaleka som nemal toľko. Nechcem ani hovoriť, koľko som dostal, pretože mňa tiež nezaujíma, kto koľko zarába. Môžem však ľudí upokojiť, že toľko som nedostal. Môj zárobok nepresiahol milión českých korún (cca 39-tisíc eur). Keby som povedal, koľko som zarobil, tak by sa mi zasmiali a povedali by, že za toľko som určite nešiel," povedal.


Zdroj: YouTube/EXTRA.CZ

„Je pravda, že my bojovníci nie sme dostatočne ocenení. Na československej pôde vôbec. Keď zoberiem len prípravu, že sa človek musí pripravovať tri mesiace, ísť na kemp, dodržovať stravu, chodiť na tréningy, tak tá príprava vyjde šesťkrát viac, ako čo dostane za zápas," dodal.

Vémola po dueli vyzval Végha k odvete, tá sa však zatiaľ nerieši.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport

Už ste čítali?