Live
Sledujte NAŽIVO: Premiér Matovič ukázal, v ktorých okresoch by sa malo opakovať testovanie
Sledujte tu
08. 10. 2016 17:26 | ĽUBĽANA/TASR

Slovenskí futbaloví fanúšikovia v Ľubľane: "Určite vyhráme"

Trénerovi SR Jánovi Kozákovi budú chýbať v sobotu večer na štadióne Stožice viaceré opory.

Slovenskí fanúšikovia v Ľubľane.
Slovenskí fanúšikovia v Ľubľane. Foto: TASR

Zranenia nevadia, určite vyhráme. Slovenskí futbaloví fanúšikovia pred zápasom so Slovinskom unisono v dejisku zápasu tvrdili, že ich obľúbení "sokoli" ich nesklamú a z horúcej balkánskej pôdy si odvezú tri body.

Slovenskí fanúšikovia v Ľubľane.
Slovenskí fanúšikovia v Ľubľane. Foto: TASR
 

Priaznicov SR bolo od rána v uliciach Ľubľany cítiť na každom kroku. Oblečení v dresoch a mávajúci šálmi dokreslili kolorit sobotňajšieho dňa, ktorý v centre slovinskej metropoly ovládol tradičný trh. "Určite vyhráme. Chalani budú chcieť nahradiť stratené body zo zápasu s Anglickom. Myslím, že to bude 2:1 pre nás," vravel Peter zo Zvolena, ktorého sprevádzala priateľka Janka. "Neprehráme, môže byť aj remíza. Víťazstvo by potešilo, ale bude to náročné," doplnila svojho partnera sympatická bruneta.

Slovenskí fanúšikovia v Ľubľane.
Slovenskí fanúšikovia v Ľubľane. Foto: TASR
 

Trénerovi SR Jánovi Kozákovi budú chýbať v sobotu večer na štadióne Stožice viaceré opory. Nomináciu poznačili zranenia (Duda, Pečovský, Gyömbér, Pekarík), tresty (Škrtel) či disciplinárne prehrešky a následné vyradenia z kádra (Stoch, Weiss). "Zranenia nevadia, za chýbajúcich hráčov máme náhradu. Škoda, že nehrá 'Škrťo', to je extratrieda. Na poste stopéra ho zastúpi Saláta a nedostaneme ani gól," prognózoval Bratislavčan Jozef. Ten prišiel do Ľubľany aj so svojimi dvoma synmi Romanom a Ľubošom. "Boli sme aj na EURO vo Francúzsku. Bolo by super, keby sme postúpili aj na svetový šampionát do Ruska," zaželal si starší zo súrodeneckej dvojice Roman.

Zápas F-skupiny kvalifikácie MS 2018 Slovinsko - Slovensko je na programe v sobotu 8. októbra v Ľubľane s úvodným výkopom o 20.45 SELČ. Ako hlavný rozhodca ho povedie Talian Nicola Rizzoli.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?