03. 10. 2019 13:42 , článok bol aktualizovaný 03. 10. 2019 14:18 | BRAGA/rd

Tipéri Slovanu v Brage veria: Najodvážnejší z nich stavil na tento presný výsledok

Belasí si po predošlom triumfe nad Besiktasom veria aj v Portugalsku.

Hráči Slovana Bratislava oslavujú víťazstvo v dueli EL nad Besiktasom.
Hráči Slovana Bratislava oslavujú víťazstvo v dueli EL nad Besiktasom. Foto: TASR

Už dnes o 18.55 h čaká na futbalistov Slovana Bratislava druhé vystúpenie v tohtoročnej edícii skupinovej fázy Európskej ligy UEFA.

Zverenci trénera Jána Kozáka mladšieho sa po triumfe nad Besiktasom (4:2) pokúsia získať ďalšie body na ihrisku portugalskej Bragy.

Pred duelom na štadióne Estádio Municipal veria belasým aj tipéri stávkovej spoločnosti Niké, ktorí neváhali vložiť na rôzne stávky spojené s týmto stretnutím slušné sumy. Informoval nás o nich Jozef Petko z tejto spoločnosti.

Jeden tipujúci stavil na tiket štyri príležitosti, medzi ne patrí stávka, že obe mužstvá dajú v zápase gól. Pri vklade tisíc eur môže v prípade uhádnutia všetkých príležitostí byť bohatší o 31 520 eur.

Ďalší tipér si môže privyrobiť o 9 020 eur, ak mu vyjde predpoveď, že Bratislavčania v Portugalsku neprehrajú, teda buď zvíťazia, alebo aspoň remizujú. Okrem toho dal na tiket ďalšie tri príležitosti pri vklade 200 eur.

Nechýbajú aj samostatné tipy - a síce tisícka na triumf slovenského majstra, čo pri kurze osem môže znamenať osemtisícovú výhru.

Našli sa aj odvážnejšie tipy, a síce stavených sto eur na to, že duel sa skončí presným výsledkom 2:1 pre Slovan. Šialený kurz 27 môže znamenať výhru 2700€.

Na ofsajdy neverí ďalší tipér, ktorý stavil dve stovky na to, že ani jeden hráč nebude počas zápasu mimo hry. Pri kurze 15 mu môžu na účte pribudnúť tri tisícky.

Čo by to bolo za klub bez poriadneho strelca? Medzi takých určite patrí Slovinec Andraž Šporar, ktorému verí tipér tak, že stavil 200 eur na to, že dá v dueli gól z penalty.

Ak by mu vyšiel aj tip, že Marcus Rashford z Manchesteru United skóruje proti Alkmaaru, môže získať 2600 eur.

Filip Timár zo stávkovej spoločnosti Tipsport doplnil, že jeden tipér stavil 230 eur na to, že Braga bude mať v dueli aspoň sedem rohových kopov. Pri kurze 2.08 z toho môže byť výhra 478 eur.

Zaujímavý je aj ďalší tip, a síce že Slovan strelí v zápase aspoň jeden gól, čo pri kurze 1.82 a vklade 150 eur predstavuje potenciálnu výhru 273€.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?