11. 06. 2019 13:23 | ST. LOUIS/rd

VIDEO: Bol naozaj opitý? Legendárny Brett Hull sa zviditeľnil horlivým hecovaním

Dnes 54-ročný kanonier sa objavil na ľadovej ploche aj s ďalšími legendami St. Louis Blues.

Brett Hull.
Brett Hull. Foto: reprofoto: YouTube/NHL

Pred šiestym finálovým zápasom play off NHL medzi St. Louis a Bostonom, v ktorom mohol domáci tím vyhrať historicky prvý Stanley Cup v histórii, sa prihovoril publiku niekdajší vynikajúci hráč Brett Hull.

Dnes 54-ročný kanonier a ambasádor klubu sa objavil na ľadovej ploche v Enterprise Center aj s ďalšími klubovými legendami Berniem Federkom a Bobom Plagerom.

Posledný menovaný uvítal oboch svojich kamarátov a do mikrofónu zakričal „Let´s go Blues". Následne podal mikrofón Hullovi, na ktorom však bolo vidno netypické reakcie. "Najlepší všetkých čias," vystrúhal poklonu Federkovi autor 741 gólov v základnej časti Hull.

Zdroj: Twitter/Pete Blackburn

Fanúšikov a novinárov Hullovo správanie rozdeľuje. Už na prvý pohľad bolo na dvojnásobnom držiteľovi Stanleyho pohára a laureátovi Hartovej trofeje viditeľné, že neprišiel úplne koncentrovaný.

„Brett Hull je v tejto chvíli najopitejší človek v Amerike," uvidol na instagrame novinár Pete Blackburn z CBS Sports a následne doplnil: „V tej chvíli určite netušil, na akej planéte sa momentálne nachádza."

Následne chcel Hull ešte raz obrovským krikom namotitovať "Bluesmanov" k víťazstvu a veľkolepým oslavám, za čo si vyslúžil neutíchajúce ovácie publika.

Tímu to aj tak nepomohlo, medvede aj so Zdenom Chárom vyhrali 5:1 a majú pred rozhodujúcim zápasom výhodu domáceho prostredia.


Zdroj: YouTube/NHL

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Hokej

Už ste čítali?