24. 11. 2021 10:11 | TRENČÍN/kc

Krajč po zákroku ešte narazil do mantinelu a trvalo mu niekoľko minút, kým sa ako-tak pozviechal.

Hráč Trenčína Samuel Krajč sa spamätáva po brutálnom zákroku brankára Špišskej Novej Vsi Marcela Melicherčíka. Foto: YouTube/ Tipos Extraliga

Utorňajší zápas Tipos Extraligy medzi domácim Trenčínom a Spišskou Novou Vsou poznačil brutálny zákrok brankára hostí Marcela Melicherčíka (34) na trenčianskeho mladíka Samuela Krajča (19).

Skrat skúseného brankára Mládežnícky prišiel v polovici 2. tretiny, keď sa mládežnícky reprezentant snažil vybojovať nahodený puk. Melicherčík poslal Krajča na ľad úderom oboch rúk do krku a hlavy, za čo dostal trest 5 + DKZ. Krajč po zákroku ešte narazil do mantinelu a trvalo mu niekoľko minút, kým sa ako-tak pozviechal. Zápas sa skončil víťazstvom Trenčína 5:4 po predĺžení.