Sledujte NAŽIVO: Igor Matovič informuje o záveroch stretnutia s epidemiológmi

26. január 2020, 13:24

Pittsburgh potrebuje posilniť útok, špekuluje sa aj o Tatarovi

Prestupové obdobie v NHL sa skončí 24. februára.
09. máj 2018, 15:27

Sklamaní fanúšikovia tučniakov mali po rozhodujúcom zápase hlavy v smútku. Azda jediný dôvod usmievať sa im dal Tom Kühnhackl
06. jún 2017, 09:27

Dvadsaťštyriročný nováčik Frederick Gaudreau, ktorý nemá ani pevnú menovku v šatni Nashvillu a sedí v nej len na stoličke, dal už svoj tretí gól vo finále, z toho druhý víťazný.
24. máj 2017, 08:40

Rozhodujúci siedmy zápas je na programe v noci na piatok o 02.00 h SELČ.
20. máj 2017, 08:29

Pittsburgh vyhral v Ottawe a vyrovnal stav série na 2:2

Hostia viedli už 3:0 a ustáli pokus o obrat kanadského súpera, ktorému sa podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu.
18. máj 2017, 09:06

Domáci mali výborný vstup do zápasu. Už po 48 sekundách hry otvoril skóre Mike Hoffman.
14. máj 2017, 08:34

Ottawa vyhrala v Pittsburghu, v predĺžení rozhodol Ryan

Ottawa má v predĺženiach v tohtoročnom play off bilanciu 6-1. Senators sa do konferenčného finále dostali tretíkrát a prvý zápas série vždy vyhrali.
07. máj 2017, 07:15

Washington zdolal Pittsburgh 4:2 a sériu znížil na 2:3 na zápasy

Ottawa Senators vedie nad New Yorkom Rangers 3:2 na zápasy, keďže doma zdolala "jazdcov" 5:4 po predĺžení.
13. jún 2016, 09:41

Repete po siedmich rokoch: Bujaré oslavy v šatni i uliciach Pittsburghu

Takto si to užívali hráči aj fanúšikovia.
13. jún 2016, 06:26

Hokejisti Pittsburghu Penguins vybojovali slávny Stanleyho pohár

Hlavnou hviezdou stretnutia bol dlhoročný líder Pittsburghu Sidney Crosby, ktorý prihral spoluhráčom na dva góly vrátane víťazného.
30. máj 2016, 11:50

Začína sa boj o Stanleyho pohár. Crosby chce druhý, San Jose verí v premiérový

Pod posledný výrazný úspech Penguins sa pred siedmimi rokmi podpísal i bývalý slovenský útočník Miroslav Šatan.
21. máj 2016, 09:42

Tampa zdolala Pittsburgh 4:3 a vyrovnala sériu na 2:2

Domáce "blesky" ovládli prvé dve tretiny duelu, keď v oboch strelili po dva góly, no "tučniaci" dokázali duel poriadne zdramatizovať troma presnými zásahmi v záverečnom dejstve.
14. máj 2016, 10:42

Tampa vyhrala v Pittsburghu, Bishopa zastúpil Vasilevskij

Pittsburgh bude mať možnosť na reparát v druhom zápase série, ktorý je na programe v noci na utorok