Štítky

Zobrazujem články pre štítok dod2017
28. január 2020, 09:05

VIDEO-NHL: V súboji Slovákov bodoval Tatar, víťazstvo však ukoristil Pánik

Po prestávke vyplnenej tradičnou exhibíciou pokračovala NHL porciou šiestich stretnutí.
22. január 2020, 08:47

Halák vychytal triumf Bostonu nad Vegas a pripísal si asistenciu

Pre Haláka to bola už druhá asistencia v sezóne.
17. január 2020, 09:49

Halák sa stal prvou hviezdou pri výhre Bostonu nad Pittsburghom, žiaril aj trojbodový Tatar

Jednu asistenciu zaznamenal aj Richard Pánik.
16. január 2020, 09:12

Chicago vyhralo v Montreale, Tatar zaznamenal 40. bod v sezóne

Obhajca Stanleyho pohára St. Louis tiež nevyužil domáce prostredie, keď podľahol Philadelphii 3:4 po predĺžení.
14. január 2020, 07:46

Chára odohral tisíci zápas za Boston, hviezdny duel Panarina

Z triumfu sa tešil ďalší slovenský reprezentant Tomáš Tatar.
10. január 2020, 09:28

Pastrňák sa blysol hetrikom do siete Winnipegu, brankár Rinne si otvoril gólový účet v NHL

Chára nenastúpil pre komplikácie s operovanou sánkou.
07. január 2020, 08:03

Dve asistencie Tatara neodvrátili prehru Montrealu, McDavid sa blysol parádnym gólom

Tatar odohral 17:56 min, mal aj plusový bod, jednu strelu na bránku a štyri hity.
05. január 2020, 08:55

NHL: Tatarov Montreal doma podľahol Pittsburghu, Ottawe nestačila ani asistencia Jaroša

V drese Tampy sa ukázal v dobrom svetle Erik Černák, ktorý odohral takmer dvadsať minút.
04. január 2020, 08:37

Sekera strelil ďalší gól, presadil sa aj Pánik

Washington uspel po dvoch prehrách, figuruje na čele ligy o dva body pred Bostonom.
03. január 2020, 09:28

Černák prispel asistenciou k triumfu Tampy, Chára načal štvrtú dekádu

Martin Marinčin sa podieľal na víťazstve Toronta Maple Leafs na ľade Winnipegu Jets 6:3, do štatistík si pripísal dve "plusky".
31. december 2019, 22:37

Halák vychytal 42 striel, Boston aj tak prehral

Chára bol najvyťaženejším korčuliarom v zápase.
31. december 2019, 12:56

Zápas hviezd NHL bude bez Slovákov, súpisky tímov sú už takmer kompletné

Do každého výberu ešte pribudne jeden hráč na základe hlasovania fanúšikov, ktoré uzavrú 10. januára.
31. december 2019, 09:17

Jaroš si pri prehre Ottawy s Pittsburghom pripísal 10. asistenciu v NHL

Prvou hviezdou zápasu bol ruský útočník domácich Jevgenij Malkin, ktorý k víťazstvu prispel dvoma gólmi a asistenciou.
30. december 2019, 07:51