Zobrazujem články pre štítok voderady
12. december 2019, 09:23

Boston opäť potvrdil, že proti Washingtonu sa mu dlhodobo nedarí.
11. december 2019, 09:50

Erik Černák sa podieľal asistenciou na výhre Tampy Bay Lightning na ľade Floridy Panthers .
01. december 2019, 08:02

Tatar bodoval v treťom dueli za sebou a v prebiehajúcej sezóne má na konte už deväť gólov a 24 bodov.
27. november 2019, 06:05

Boston deklasoval Montreal na jeho ľade, Halák sa blysol 36 zákrokmi

Chára i Tatar bodovali.
01. november 2019, 07:38

Tatarovi sa proti bývalému klubu darilo. Pripísal si gól aj asistenciu

Dvoma bodmi pomohol Montrealu k víťazstvu nad ľade Vegas 5:4 po predĺžení.
31. október 2019, 06:43

Tatar prispel k triumfu v Arizone asistenciou

Černák ani Jurčo nehrali.
21. október 2019, 09:21

Tatarov gól Montrealu na výhru nestačil, Carlson na čele bodovania

Edmonton aj s Tomášom Jurčom prehral vo Winnipegu 0:1 po samostatných nájazdoch.
20. október 2019, 08:00

NHL: Tomáš Tatar prispel asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade St. Louis 5:2

Toronto v zostave s Martinom Marinčinom zdolalo Boston s Jaroslavom Halákom a Zdenom Chárom 4:3 po predĺžení.
03. september 2019, 22:02

Kariéru ukončil hokejista, z ktorého si robil žarty aj Tatar

Z klubu, kde strávil 15 sezón, neodchádza.
25. júl 2019, 13:27

Tomáš Tatar ukázal svoj druhý domov: Táto posilňovňa vraj na Slovensku nemá konkurenciu

FitFabrik využívajú profesionálni športovci z celého Slovenska, ale tiež bežní ľudia.
09. apríl 2019, 18:41

Slovenskú reprezentáciu posilní Tomáš Tatar

Útočník Montrealu Canadiens potvrdil svoju účasť na šampionáte v utorkovom rozhovore so zámorskými médiami.
06. apríl 2019, 08:57

Pre Tomáša Tatara sa sezóna skončila. Montreal Canadiens nepostúpili do play off

Slovenský útočník by za určitých okolností mohol reprezentovať náš tím na domácich MS.
27. marec 2019, 07:37

Tatar prekonal svoje bodové maximum, troma bodmi pomohol k výhre Montrealu nad Floridou

Skóroval dvakrát v prvej tretine, pripísal si aj asistenciu pri piatom zásahu Canadiens.