24. 02. 2020 23:09 | BRATISLAVA/TV Markíza

Nestihli ste predposlednú diskusiu pred voľbami? Pozrieť si ju môžete vo videoarchíve

Diskutovali lídri SNS, KDH, SaS a Sme rodina.

Zľava Andrej Danko, Alojz Hlina, Boris Kollár a Richard Sulík.
Zľava Andrej Danko, Alojz Hlina, Boris Kollár a Richard Sulík. Foto: Reprofoto: tvnoviny.sk

Už o pár dní čaká Slovensko kľúčová udalosť tohto roka a Markíza bude pri tom. V maratóne predvolebných štúdií sme odvysielali štvrtú reláciu. V pondelok boli jej hosťami lídri SNS (Andrej Danko), KDH (Alojz Hlina), SaS (Richard Sulík) a Sme rodina (Boris Kollár).

Ak ste ju nestihli v priamom prenose, celý záznam nájdete v našom bezplatnom videoarchíve Markíza Plus TU!

Televízia Markíza bude parlamentné voľby podrobne mapovať vo svojich spravodajských a publicistických reláciách, samozrejmosťou bude aj mimoriadne volebné štúdio s atraktívnymi hosťami, a následne aj povolebné diskusné špeciály so zástupcami politických subjektov, ktoré voliči posunú do parlamentu. Bezprostredne po zatvorení volebných miestností prinesieme výsledky exkluzívneho exit pollu agentúry FOCUS, ktorý divákom naznačí, ako voľby dopadli. Komplexné informácie a výsledky sprostredkuje tiež spravodajský portál TVnoviny.sk.

„Do jednotlivých relácií sme ich pozývali podľa kľúča schváleného Radou pre vysielanie a retransmisiu, čiže od tých s najnižšími až po najvyššie volebné preferencie, tak ako nám to ukázali prieskumy dvoch renomovaných agentúr FOCUS a AKO. Zástupca každého kandidujúceho subjektu bude mať rovnaký čas diskutovať na najdôležitejšie témy, ako aj predstaviť svoj volebný program,“ povedal riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza Henrich Krejča.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?