16. 01. 2020 06:00 | BANGKOK/rd

Ženu prekvapil na toalete had. S tvorom musela zviesť krvavý súboj

Zranenú ženu previezli do nemocnice.

Zneškodnený had.
Zneškodnený had. Foto: Facebook/Chunya Sittiwichai

Predtým, ako pôjdete na toaletu, sa presvedčte, či v okolí nečíha had. Mohol by vás totiž prekvapiť asi ako thajskú ženu. Tá s ním musela zviesť krvavý súboj, z ktorého vyšla s nepríjemným zranením. Píše India Today .

O incidente na sociálnych sieťach informovala jej dcéra Chunya Sittiwichaiová. Popis boja doplnila fotkami. „Chcela by som povedať, že nežijeme na samote niekde uprostred ničoho, ale bývame v obývanej dedine," vysvetľuje Sittiwichaiová.

ว่าด้วยเรื่องงูในชักโครก... ที่ใครๆก็คิดว่าเป็นเรื่องไกลตัว ใช่ตอนแรกก็คิดแบบนั้น จนมาเกิดที่ชักโครกบ้านตัวเอง...

Uverejnil používateľ Chunya Sittiwichai Nedeľa 12. januára 2020

Zdroj: Facebook/Chunya Sittiwichai

„Nenapadlo by nám, že sa niečo takéto vôbec môže stať, ale je to tak. Sama by som tomu neverila, pokiaľ som to nevidela na vlastné oči," povedala mladá žena. Jej matku v kúpeľne napadol had, ktorý sa zahrýzol do jej tela.

Vystrašená žena sa ho pokúsila z tela odstrániť, to sa však nedarilo. Had sa pomaly začal okolo ženy obtáčať a scéna začala pripomínať horor.

„Rana sa začala zväčšovať, bolo to akoby ju ktosi pobodal," uviedla Sittiwichaiová. Jej matka zavolala na pomoc syna, ktorý sa však hada bál a matke iba podal nôž.

Tým však žena najskôr porezala najmä seba. Na pomoc tak prišla babička, ktorá pomohla zahryznutého, avšak zraneného hada spacifikovať.

„Odhodili ho na zem a niekoľkokrát udreli kladivom. Potom ho zamkli v kúpeľni," popísala situáciu Sittiwichaiová.

Zranenú ženu previezli do nemocnice, kde rany zašili. Zviera následne prišiel odchytiť špeciálny tím odborníkov. Informácie o jeho stave nie sú známe.

„Moja mama je statočná, ja by som okamžite omdlela," uzavrela Sittiwichaiová s tým, že odteraz si toaletu pred každou „návštevou" dôkladne obzrie.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?