10. 06. 2020 06:00 | BRATISLAVA/rd

Muž prehltol nabíjačku na mobil. Keď lekár zistil, kam sa až dostala, zostal v šoku

Pacient prežil päť dní vo veľkých bolestiach.

Zaseknutá nabíjačka.
Zaseknutá nabíjačka. Foto: reprofoto: YouTube/CNN

O veľmi bizarnom prípade z Indie, ktorý sa stal ešte v máji, informovalo nedávno CNN. Muž prišiel do nemenovanej nemocnice na severovýchode krajiny s bolesťami brucha.

Pacient chirurgovi Walliulovi Islamovi povedal, že prehltol sluchátka na mobil. Keď sa komponent „neobjavil" ani po podaní preháňadla, lekár rozhodol, že muž musí podstúpiť zákrok.

„Prišiel sem po piatich dňoch. Hoci viackrát vykonal veľkú potrebu, kábel nevyšiel. Keď sme urobili endoskopiu, nič sme neobjavili. Keďže pacient pociťoval obrovské bolesti, rozhodli sme sa pre operáciu, avšak v črevách sme nič nenašli," povedal doktor.

Rozuzlenie prinieslo až röntgenové vyšetrenie. To odhalilo, že muž má v močovom mechúre dvojmetrový kábel, ktorý ležal skrz močovú trubicu, ktorá vedie od penisu k močovému mechúru.

„Ak by bol od samého začiatku úprimný, ušetrilo by nám to dostatok času a mohli sme mu pomôcť omnoho skôr," dodal Islam.

Pacienta už prepustili z nemocnice, podľa všetkého by mal byť v poriadku. Motív jeho činu nie je známy, hovorí sa však o sexuálnom potešení.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?