23. 07. 2020 09:59 | BOONEVILLE/rd

Dievčatá (†3, 1) zostali v rozhorúčenom aute. Matka ich našla, keď sa zobudila

Jedno z dievčatiek to neprežilo, druhé je vo vážnom stave.

Sestry.
Sestry. Foto: Facebook/Kaylee Petchenik

Obrovská tragédia v americkom meste Booneville v štáte Arkansas. Len trojročné dievča zomrelo a jeho pätnásťmesačná sestra je v kritickom stave po tom, ako zostali v rozhorúčenom aute. Píše Daily Mail.

Prípad, ktorý sa stal v utorok, vyznieva o to bizarnejšie, že na políciu zavolala ich 21-ročná matka, ktorá tvrdila, že sa jej deti stratili. Prišla na to po tom, ako sa prebudila po poobednom spánku.

Po príchode dôstojníka sa zistilo, že staršia Laykn aj Olivie ležia v bezvedomí na zadnej podlahe zaparkovaného auta matky.

Staršiu dcéru ihneď previezli do nemocnice, kde ju však neskôr vyhlásili za mŕtvu. Ešte však budú musieť vykonať pitvu, aby určili presnú príčinu úmrtia. Olivie previezli do inej nemocnice, kde je v stabilnom, no v kritickom stave.

Matka oboch dievčat pracuje na nočné smeny, je však presvedčená o tom, že predtým, ako šla spať, dvere určite zamkla.

Podľa dostupných údajov sa v utorok teploty v Booneville vyšplhali až na 35 stupňov. Pri polhodinovom pobyte v zavretom vozidle sa teplota vo vnútri auta vyšplhá až na neuveriteľných 54 stupňov Celzia.

Nateraz nie je známe, ako sa deti do vozidla dostali a ako dlho v ňom mohli byť. Celý prípad je však už v štádiu vyšetrovania.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?