23. 08. 2019 15:45 | EDINBURGH/mm

Fotografia pred a potom, ako sa dievčatko vrátilo prvýkrát zo školy: Vybuchnete od smiechu

Koláž získala za pár dní tisíce zdieľaní a lajkov.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock/natasaelena

V Škótsku v polovici augusta končia letné prázdniny a žiaci si sadajú do lavíc. Ako každý rok, tak aj tento sa po prvý raz do školy vybrali aj prváčikovia. Medzi nimi bola aj Lucie, ktorú rodičia krásne upravili a obliekli do školskej rovnošaty. Samozrejme, pred odchodom  musela byť aj fotografia na pamiatku.

Keď sa ale ich poklad vrátil po pár hodinách domov, nemohli uveriť vlastným očiam. Malá Lucie vyzerala, ako keby sa nevrátila zo školy, ale z 12-hodinove pracovnej šichty vo fabrike. Oblečenie mala dokrčené a rozgajdané, vlasy neuveriteľne strapaté.

„Spýtala som sa jej, čo robila v škole. Ona len odvetila, že nič, len sa hrala so svojimi kamarátmi," povedala s úsmevom jej mama Jillian.

Koláž fotografií, ktorú zverejnil britský portál barrheadnews.com, sa okamžite stala virálnou. Za pár dní získala tisíce zdieľaní a lajkov.

Ľudia už dokonca začali vytvárať aj rôzne mémy a písať vtipné poznámky. Napríklad hneď pod fotku napísala Malanie: „Presne takto vyzerám, keď prídem aj ja zo školy, a to som učiteľka."

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?