17. 09. 2019 11:17 | KALIFORNIA/rd

Žene sa snívalo o prehltnutí zásnubného prsteňa. Ozajstný šok nastal po prebudení

Ako prvé zobudila snúbenca a povedala mu, čo sa stalo.

Jenna Evansová na vyšetrení po tom, čo prehltla prsteň.
Jenna Evansová na vyšetrení po tom, čo prehltla prsteň. Foto: Facebook/Jenna Evans

Učebnicový príklad toho, ako sa nočná mora dokáže premeniť v skutočnosť. Američanke Jenne Evansovej z Kalifornie sa snívalo, ako so svojím snúbencom cestuje vlakom. Píše NBC News .

Odrazu sa v ich kupé zjavila partia nebezpečných chlapov. Nastávajúca nevesta v snahe ochrániť svoj takmer dva a pol karátový diamantový zásnubný prsteň ho prehltla. 

„Vložila som ho do úst a zapila vodou," napísala Jenna na Facebooku. Keď sa prebudila, uľavilo sa jej, že celý príbeh bol len snom.

Zdroj: Facebook/Jenna Evans

Nebola to ale celkom pravda. Keď sa pozrela na prst, zarazilo ju, že prsteň na ňom nie je. „Nemohla som si nijako pomôcť. Začala som sa smiať a následne som zobudila priateľa a povedala mu, čo sa stalo," opisuje šokujúce zistenie Jenna.

Keď zúfalá žena prišla do nemocnice, lekári rozhodli, že nechajú prsteň vyjsť z tela prirodzeným spôsobom a odkázali ju na gastroenterológa.

Ten okamžite uskutočnil endoskopiu, aby zistil, ako hlboko sa prsteň nachádza. Jenna dodáva, že sa rozplakala, keď podpisovala súhlas s týmto zákrokom. Veľmi sa bála toho, že zomrie a nesplní sa jej najväčší sen - svadba so snúbencom Bobbym.

Doktori našli prsteň v črevách, hneď za žalúdkom. Prsteň sa jej „vrátil" asi po jednom dni. „Konečne ho mám. Sľúbila som, že ho už znova neprehltnem. Svadba platí, všetko je v poriadku," odkázala. Dvojica sa plánuje vziať v máji budúceho roka.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?