12. 12. 2019 07:01 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Posledný spln roka s magickým dátumom. Pripravte sa na ťažký deň

Nezabudnite, že deň potom je piatok trinásteho.

Žena sleduje úplné zatmenie mesiaca v supersplne v Miláne.
Žena sleduje úplné zatmenie mesiaca v supersplne v Miláne. Foto: TASR/AP

Vo štvrtok ráno oblohu prežiaril posledný spln roku 2019. Vychádzal na magický dátum 12. 12. a nastal 12 minút po 6. hodine. Podľa numerologičky sa môžeme pripraviť na veľmi náročný deň, informuje tn.cz.

Hovorí sa mu aj studený spln či spln dlhých nocí. Je to preto, že nastáva s príchodom zimného slnovratu, kedy sú noci najdlhšie a veľmi chladné. Mesiac je na rozdiel od Slnka v týchto dňoch nad obzorom dlho, dni sú preto temné.

Spln nastal 12 minút po 6. hodine a pripadá na dátum 12. 12. Hocikoho by tak napadlo, že takýto dátum musí niečo symbolizovať. Číslo 12 koniec koncov predstavuje úplnosť - máme 12 mesiacov v roku, hodín na číselníku, znamenia zverokruhu alebo apoštolov.

Podľa numerologičky Lenky Lippertovej Suchardovej bude štvrtok veľmi silný deň. "Spln bude trvať do pol ôsmej a do tej doby môžu vyplávať na povrch krivdy či zlosť," povedala. Ľudia budú mať sklony k náladovosti a vyvolávaniam sporov. Na druhú stranu je to podľa numerologičky výborná príležitosť na prečistenie hlavy a vyriešenie problémov.

"Všetko sa bude diať rýchlo. Spln v takto magickom dátume chce, aby sme si tú životnú cestu urobili krajšiu tým, že niečo vyriešime. Že sa niečoho zbavíme. Ak nad tým niekto mávne rukou, popoludní - od 14. do 17. hodiny - sa mu môže lepiť smola na päty. Môže sa tresnúť, zakopnúť, pretínať sa," vysvetľuje Lippertová Suchardová. Nezabudnite, že deň potom je piatok trinásteho.

Emócie podľa numerologičky budú veľmi intenzívne. Ľudia sa môžu "zložiť" alebo sa pohádať. Efekt splnu posilňuje aj to, že sa jedná o zavŕšenie nielen celého roka, ale aj desaťročia. S tým prichádza potreba si v sebe všetko vyriešiť a pripraviť sa na nový začiatok.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?