18. 05. 2016 19:15 | LEOPOLDOV/TV Markíza

Okolo Mikuláša Černáka sa dejú zvláštne veci. Museli ho presťahovať

Po rokoch v ilavskej väznici sa podľa týždenníka Plus 7 dní ocitol na samotke v Leopoldove.

CERNAKweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
CERNAKweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg Foto: TV Markíza

Museli ho presťahovať. Po tom, čo bývalý boss podsvetia Mikuláš Černák prelomil mlčanie, dejú sa okolo neho zvláštne veci. Najnovšie zmenil adresu.
Po rokoch v ilavskej väznici sa podľa týždenníka Plus 7 dní ocitol na samotke v Leopoldove.

Najobávanejšieho muža slovenského podsvetia previezli do Leopoldova ešte 25. apríla. Mikuláš Černák si pritom doteraz odpykával doživotný trest za šesť vrážd v Ilave. Podľa týždenníka Plus 7 dní to v oboch väzniciach v deň prevozu vyzeralo ako na manévroch. Okamžite začali mnohí špekulovať, čo je za tým.

Černák sa rozhodol vypovedať o vyše troch desiatkach vrážd

V stanovisku zbor píše, že odsúdeného môžu premiestniť napríklad vtedy, ak generálne riaditeľstvo kladne rozhodne o návrhu riaditeľa ústavu. V kuloároch sa ale podľa týždenníka povráva, že prevoz bossa môže súvisieť s jeho prelomením mlčania. Černák sa totiž rozhodol vypovedať o vyše troch desiatkach vrážd z divokých 90-tych rokov. A potápa aj svojich bývalých kumpánov.

V Leopoldove je od ostatných väzňov izolovaný

Podľa slov advokáta o zmenu bydliska požiadal sám Mikuláš Černák. V Leopoldove je od ostatných väzňov izolovaný. Na vychádzkach teda zrejme iných vrahov, s ktorými si v minulosti vymieňali pikantné odkazy, nestretne.

Prekopávali miesta, kde podľa Černáka majú byť zakopaní dvaja muži

S prelomením mlčania súvisia aj ďalšie veci, ktoré sa okolo Černáka dejú. Pred pár dňami bolo rušno v lesoch neďaleko Čierneho Balogu pri Brezne. Policajti bagrom prekopávali miesta, ktoré označil podľa Plus 7 Dnípráve bývalý boss. Majú tam byť zakopaní dvaja zavraždení muži - Igor Mihálik a Rudolf Bielik. Obaja zmizli ešte v roku 1994.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?