11. 03. 2017 07:00 | BRATISLAVA/Reflex

Rasťo tvrdí, že veštica mu zničila život

Reportérka Reflexu Mirka Ondrejčíková sa rozhodla vešticu konfrontovať v Nálepkove.

Veštenie - ilustračná snímka.
Veštenie - ilustračná snímka. Foto: shuttertock.com

Veštci, liečitelia, duchovní vodcovia. Všetko sú to ľudia, ktorých často oslovujú tí, ktorí hľadajú nádej. Často to ale končí tak, že prestávajú veriť v svoje vlastné schopnosti a riadia sa len tým, čo im ich duchovní povedia. Rasťo tvrdí, že to isté sa stalo aj jeho, teraz už bývalej manželke.

Tá sa pred časom zoznámila na kurze so ženou, ktorá sa vraj vyznala v ľudských vzťahoch. Manželia k nej jedného dňa prišli na návštevu.

"Išiel som tam s vedomím, že ide o klasickú návštevu. Ale pani hneď začala, že človek sa zaoberá materiálnymi vecami, ale aj duchovno treba riešiť. No a nakoniec mi vyveštila - vraj budem mať problémy v podnikaní," spomína Rastislav Gavlík.

Prišlo však niečo ešte horšie - rozpad manželstva. Podľa Rasťa za to môže veštica. Jeho bývalá manželka vidí problém v Rasťovi a nie vo veštici.

Po roku známosti s vešticou sa prestala stretávať so spolužiakmi a kamarátmi a jej jedinými priateľmi zostala veštica a ľudia okolo nej.

Reportérka Reflexu Mirka Ondrejčíková sa rozhodla vešticu konfrontovať v Nálepkove. Pozrite sa vo videu, ako to dopadlo.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?