09. 01. 2018 12:12 , článok bol aktualizovaný 09. 01. 2018 19:25 | BRATISLAVA/TVNOVINY.sk

V Petržalke zahynul po páde do šachty 17-ročný mladík. Polícia preveruje aj násilnú smrť

Mladík si podľa našich informácií skracoval cestu do pekárne, v ktorej pracoval.

Mladík sa utopil v šachte.
Mladík sa utopil v šachte. Foto: TV Markíza

Záhadná tragédia v bratislavskej Petržalke. O život prišiel iba 17-ročný mladík, ktorému sa stal osudným pád do šachty. V prípade je veľa nejasností, polícia pracuje aj s verziou, že smrť tínedžera zavinil niekto cudzí.

Už od rána zasahovali hasiči a policajti v priemyselnom areáli v bratislavskej Petržalke. Na pomoc im dokonca prišli potápači.

Až pred poludním sa im podarilo zo šachty plnej vody vytiahnuť nevládne telo tínedžera, ktorý mal byť od nedele nezvestný. Polícia, zistila že ide o mladého Bratislavčana. Mladík sa podľa našich informácií vracal z brigády v pekárni.

Rodina mladíka tvrdí, že si cez priemyselný areál na Úderníckej ulici skracoval cestu do práce. Osudným sa mal stať pád do šachty, ktorú údajne zakrývali iba drevené dosky. Za bezpečnosť je v takomto prípade zodpovedný majiteľ pozemku.

Polícia však pracuje s viacerými verziami smrti mladíka. Obhliadajúci lekár nevylúčil ani cudzie zavinenie.

Nezvestného tínedžera sa rozhodol hľadať jeho príbuzný, ktorý skratku údajne poznal. Ten neskôr zalarmoval políciu.

Verzii rodiny o možnej smrti mladíka nenahráva fakt, že pozemok, kadiaľ si mladík údajne cestu skracoval, je oplotený betónovým múrom. Ako sa tam teda ocitol a či nebol obeťou násilného trestného činu, je teraz predmetom vyšetrovania.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?