16. 02. 2021 20:52 | MARTIN/tvnoviny.sk, TV Markíza

Dvojica v Martine si chcela vyskúšať, aké je to niekoho zabiť. Náhodná obeť si prešla peklom

Jeden z obvinených vraj chcel zistiť „aké to je zabiť človeka".

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: TASR

Národná kriminálna agentúra vyšetruje prípad mimoriadne brutálnej vraždy, ku ktorej došlo v Martine v blízkosti čerpacej stanice, informuje polícia na sociálnej sieti.

Dvaja muži pod zámienkou, aby si šiel s nimi vypiť, mali svoju obeť vylákať do priestorov opusteného krytu civilnej ochrany. Po krátkych rozhovoroch mu oznámili, že je to jeho posledný deň a v noci zomrie, píše polícia na Facebooku.

Jeden z obvinených vraj chcel zistiť „aké to je zabiť človeka".  Poškodeného fyzicky napadol a spôsobil mu mnohopočetné zranenia. Po kopancoch a úderoch do tela hlavy ho udierali dreveným hranolom. K útoku sa pridal aj druhý páchateľ a aby sa presvedčil, že je napadnutý mŕtvy, sklenenou črepinou mu podrezal krk.

Následne mal povedať, že chce vidieť mozog a poškodenému mal zarezať do viacerých častí hlavy. Veľké množstvo zranení rôzneho charakteru viedlo k jeho smrti.

Keďže išlo o úkladnú vraždu, prípad si na mieste prevzal vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry. Sudca pre prípravné konanie rozhodol o väzobnom stíhaní obvinených.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?