23. 07. 2021 14:41 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

VIDEO: Bratislavský vodič MHD sa stal hviezdou internetu. Z trolejbusu rázne vykázal ľudí bez rúšok

Na zastávke sa skoro strhla bitka.

Incident v bratislavskom trolejbuse.
Incident v bratislavskom trolejbuse. Foto: Facebook.com/Zomri

V piatok sa pred budovou parlamentu v Bratislave stretli stovky protestujúcich, ktorí nesúhlasia s epidemiologickými opatreniami a najmä s očkovaním. Svoju skúsenosť s hŕstkou demonštrantov mal aj vodič trolejbusu, ktorý odmietol zviesť skupinu ľudí bez rúšok.

„Dnes v trolejbuse 203 smerom z Partizánskej si ľudia odmietli dať rúško. Takto to dopadlo. Veľký rešpekt voči šoférovi, že to zvládol s prehľadom. Skoro sa tam strhla bitka,“ napísal autor videa, ktoré zverejnila stránka Zomri.

Skupina kričala niekoľko minút, vodič z trolejbusu aj vystúpil a snažil sa pokojne diskutovať. Vo videu ale počuť, ako dostal naspäť vulgárne nadávky a tiež vyhrážky typu, ako ho „raz z toho trolejbusu vytiahnu!“.

Video si môžete pozrieť tu. Upozorňujeme, že obsahuje vulgarizmy:

Skúsenosť s protestujúcimi nám poslal fanúšik Edo: Dnes v trolejbuse 203 smerom z Partizánskej si ľudia odmietli dat Rúško. Takto to dopadlo. Veľký rešpekt voči šoférovi že to zvládol s prehľadom. Skoro sa dám strhla bitka. To či to zverejnite nechám samozrejme na vás ale minimálne ten šofér si to zaslúži. Samozrejme, že si to zaslúži. Pozdravujeme všetkých podobných neviditeľných hrdinov, ktorí s týmito ľuďmi musia prichádzať do kontaktu.

Uverejnil používateľ Zomri Piatok 23. júla 2021

Zdroj: Facebook.com/Zomri

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?