17. 09. 2021 10:59 | SENEC/tvnoviny.sk

Tragédia na D1 smerom do Bratislavy. Auto zrazilo 22-ročnú ženu

Polícia hľadá svedkov nehody.

Tragická nehoda na D1.
Tragická nehoda na D1. Foto: Facebook/Polícia Bratislavský kraj

Tragédia na diaľnici D1. Vodič vozidla Škoda SuperB zastavil vo štvrtok (16.9.) večer pred 23.00 h na 38. kilometri v pravom jazdnom pruhu diaľnice v smere do Bratislavy. Dostal defekt. Z auta vystúpila 22-ročná spolujazdkyňa, ktorá sa pohybovala po diaľnici v úseku za odpočívadlom Čataj v smere do Trnavy. Zrazilo ju však prechádzajúce auto.

„Hliadka diaľničných policajtov po prijatí oznámenia o udalosti začala prepátravať okolie diaľnice, pričom v sťažených poveternostných podmienkach v daždi, bola žena spozorovaná bez známok života mimo vozovky,“ informuje polícia na svojom Facebooku.

Vyšetrovateľ Policajného zboru začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.

Polícia sa obracia na verejnosť. „V prípade, ak ste v uvedený čas prechádzali týmto úsekom diaľnice a disponujete informáciami súvisiacimi s touto udalosťou, oznámte nám ich prostredníctvom súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj, prípadne tak môžete spraviť aj na bezplatnom čísle polície 158,“ dodáva polícia.

Zároveň upozorňuje, že akýkoľvek pohyb chodcov po diaľnici je zakázaný a hlavne mimoriadne nebezpečný! Diaľnicu môžu používať len vodiči motorových vozidiel, iným nemotorizovaným účastníkom cestnej premávky je používanie diaľnice zakázané.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?