22. 05. 2019 08:00 | BRATISLAVA/markiza.sk, lch

Eurovoľby sú už cez víkend: Priebeh budeme mapovať v našom spravodajstve

Spravodajský tím chystá na nedeľu večer špeciálnu reláciu.

Šéfredaktor spravodajstva Tibor Mattyašovský
Šéfredaktor spravodajstva Tibor Mattyašovský Foto: TV Markíza

Už o pár dní rozhodneme o tom, kto nás bude reprezentovať a najmä hájiť naše záujmy v Európskom parlamente. Posledné voľby sme ale viac-menej ignorovali, Slovensko sa predstavilo najnižšou účasťou.

TIP: Aj moderátori Telerána pôjdu voliť. "Nespravme si zasa hanbu!"

Voľby do Európskeho parlamentu sa konajú v sobotu, 25.mája a ich priebeh bude mapovať naša spravodajská redakcia. Rozprávali sme sa so šéfredaktorom spravodajstva Tiborom Mattyašovským, ktorý nám prezradil, že prípravy sú už v plnom prúde. "My sa na eurovoľby samozrejme pripravujeme dôkladne, ako na každé iné voľby. Budeme mať redaktorov v teréne, ktorí budú mapovať situáciu. Gabika Kajtárová pocestuje v sobotu priamo do Bruselu, odkiaľ nám bude naživo sprostredkovávať aktuálne informácie."

Spravodajský tím chystá na nedeľu večer aj špeciálnu reláciu. Tibor Mattyašovský prezradil, kto ju bude moderovať a akých hostí v štúdiu uvidíme.

 

Nezabudnite počas víkendu sledovať všetky naše spravodajské relácie a všetky potrebné informácie nájdete aj na našom spravodajskom portáli tvnoviny.sk v sekcii Eurovoľby

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?