13. 04. 2021 12:30 | zv

Dominiku Kavaschovú zaskočil komentár! To sa tehotným ženám nehovorí

Herečka reaguje na komentár ohľadom jej postavy.

Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: Instagram/donda_kawa

Dominika Kavaschová sa už pripravuje na úlohu maminy, pretože sa čo nevidieť stretne so svojím pokladom, ktorý nosí pod srdcom. Obľúbená herečka je v treťom trimestri a pomaly odpočítava dni do príchodu dcérky, ktorej spolu so snúbencom Danielom Fisherom vybrali meno Maia.

TIP: Dominika Kavaschová o mene pre dcérku a návrate do Oteckov

Ženy, ktoré majú tehotentvo už za sebou, vedia, aké sú posledné týždne náročné a mnohým sa finálny deviaty mesiac zdal dlhší ako tých osem predchádzajúcich dokopy. Dominika však nestráca humor a na Instagrame stále zabáva svojich fanúšikov, ktorí ju za to milujú.

Nájdu sa však aj takí, ktorých zrejme svrbia prsty a majú potrebujú vyjadrovať svoj názor za každú cenu. Jeden z nich budúcej mamine poradil, že by sa nemala toľko prejedať a priberať, lebo sú aj ženy, ktoré v tehotenstve pribrali len kilo.

Hviezda Oteckov na tieto, určite dobre mienené rady reagovala štýlom jej podobným a s humorom nakrútila príbehy, ako si naďalej vychutnáva jedlo bez výčitiek a posledné, na čo by v tehotenstve myslela, je ručička na váhe a stráženie kalórií.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Herečka nie je jediná, ktorá si v tehotenstve prečítala v komentároch poznámky na svoju postavu. Ľudia majú naozaj tendenciu hodnotiť, aké sú už tehotné ženy veľké, bez problémov sa ich pýtajú, koľko pribrali a po pôrode, či už konečne schudli. Ktovie, či si uvedomujú, že niektoré matky môžu podobné poznámky rozladiť až rozcítiť. Asi ani nie.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?