13. 07. 2021 11:00 | pet

Neuveriteľný príbeh veľkej farmárskej lásky: Ako sa majú Táňa a Peter?

Na statku ležali v žalúdku takmer úplne všetkým!

Táňa Brunayová a Peter Harezník
Táňa Brunayová a Peter Harezník Foto: TV Markíza

Pomaly, ale isto, sa blíži už 13. séria drsnej reality šou Farma. Prípravy sú v plnom prúde a fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat ku koreňom a poriadne tvrdý život na statku (vážne). Ešte však máme trochu času, takže počas leta sa bližšie pozrieme, čo majú nové farmári z predchádzajúcich sérií.  

TIP Kuriózna nehoda exfarmára Heňa: Takmer prišiel o svoje „mužstvo“!

Desiata séria Farmy priniesla úplne nový koncept dvoch táborov a v rybárskej osade sa objavilo celkovo až 22 adeptov na víťazstvo. Na strane „chudobných“ vzbudila veľkú pozornosť dvojica Táňa Brunayová a Peter Harezník. Postupne vytvorili skutočný pár, hoci dlhý čas tvrdili, že ide iba o taktické spojenectvo.

zdroj: instagram.com/brunayova

Ku koncu ležali v žalúdku takmer všetkým ostatným farmárom, išli po nich Milan Harezník s Dominikom Porubským, veľkú averziu voči nim mal aj Martin Šmahel. Šou je však jedna vec  a reálny život niečo úplne iné. Táňa s Petrom zostali spolu aj po Farme a spokojný a šťastný pár tvoria dodnes, aj keď od skončenia nakrúcania uplynuli takmer tri roky.

Z lásky k narodeninám od mojej lásky Peter Harezník . Ďakujem a Milujem ťa

Uverejnil používateľ Tatiana Brunayová Nedeľa 21. marca 2021

zdroj: facebook.com/tatiana.brunayova

Dokonca aj staré nepriateľstvá, ktoré postupne pred kamerami vznikli, sú minulosťou. Už viackrát sa stretli s bývalými kolegami z rybárskej osady. Dá sa teda povedať, že Farma im naozaj zmenila život a obom ponúkla novú šancu.

zdroj: instagram.com/brunayova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?