06. 09. 2021 11:00 | nb

Koniec v Oteckoch! Ktorú rodinu už viac neuvidíte?

V Oteckoch nastanú zmeny.

Oteckovia
Oteckovia Foto: TV Markíza

Oteckovia prichádzajú s novou sériou aj so zmenami v deji. Okrem toho, že si Oteckovia vymenili povolania a Luky sa začlení do partie drifterov a partiou s chalanmi z Pána profesora, je tu ešte jedna zmena.

V aktuálnej sérii Oteckov neuvidíte jednu z rodín. Súčasťou deja už nebudú Adam so Zuzou a deťmi Beky a Nikom. Do seriálu skvele zapadli nielen Ján Koleník s Kristínou Vaculík, ale aj detskí herci Lara Baranová a Danko Rovňák. Nateraz si však dávajú v deji pauzu.

TIP: Prekrásna Janka Kovalčíková na najnovšej fotke. Takto sa ukazuje len málokedy

„Príbehy ich rodiny boli niekoľko sérii stabilnou súčasťou Oteckov. Ako to ale v denných seriáloch býva, postavy a aj celé rodiny sa zvyknú meniť a striedať.  Aďova rodina sa tak počas aktuálnej jesennej série vybrala na cestu okolo sveta a v najbližších týždňoch ich v Oteckoch neuvidíme," hovorí scenáristka seriálu Katarína Mikulíková.

Objasnila aj to, prečo neuvidíme už ani detských hercov, napriek tomu, že sa objavovali aj v scénach bez seriálových rodičov. „Lara a Danko sú veľmi šikovní a talentovaní detskí herci, no z hľadiska príbehu, ktorý sa snažíme udržiavať v realistických medziach skutočného života, by nebolo uveriteľné, že by deti ostali bývať "samé doma". Ukazovať ich len v školskom prostredí by znamenalo veľmi limitovaný priestor na ich príbehy," vysvetľuje.

TIP: Nový adept na Otecka? O rolu by mal záujem aj tento fešák

Či sa rodina, ktorú aktuálne napĺňa cestovanie, ešte v deji objaví, sa ukáže časom. „Určite nie je vylúčené, že by sa táto rodina mohla do seriálu ešte v budúcnosti vrátiť a po určitom časovom odstupe tak priniesť zas nové príbehy a témy. Napokon, príkladom vydareného návratu postavy do nášho seriálu aj po dlhšom časovom období je postava Mariky, ktorá sa aktuálne do deja úspešne vrátila po viacerých "vynechaných" sériách s novou energiou a potenciálom," dodáva scenáristka.

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v pondelok 6. septembra o 17.55 h na Markíze!

 


TIP: Kráska z Oteckov na fotkev plavkách. Z jej sexy fotky vám bude horúco

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?