09. 12. 2021 10:30 | Reflex, markiza.sk

Katka Koščová o najťažších stavoch: Toto mi vôbec nerobí dobre

Víťazka prvej slovenskej SuperStar otvorene prehovorila aj o menej príjemných momentoch v jej živote.

Katka Koščová v rozhovore pre Reflex
Katka Koščová v rozhovore pre Reflex Foto: Markíza

Katka Koščová spolu s ďalšími účastníkmi historicky prvej slovenskej SuperStar vystúpila počas druhého finálového kola. Na pódiu sa stretli po neuveriteľných 17 rokov a spoločne zaspievali pieseň Kým vieš snívať, ktorú pre finalistov napísal Paľo Habera spolu s Danielom Hevierom.

Víťazka prvej slovenskej SuperStar v rozhovore pre magazín Reflex prehovorila o najťažších stavoch, ktorým sa v tejto dobe, podobne ako mnohí z nás, nevyhne. „Keď sa príliš ponorím do rôznych tém a keď mám pocit, že to tu v tejto krajine nie je dobre. A keď si príliš uvedomujem, ako veľmi sa polarizujeme ako spoločnosť. Takéto rôzne ťažké témy mi vôbec nerobia dobre,“ povedala v rozhovore s Borisom Pršom.

Katka má práve v predvianočnom období najviac vystúpení, no tie sa už druhý rok po sebe museli zrušiť. Jej posledný album s názvom Hranica dažďa vyšiel pred dvoma rokmi, no ona sama má pocit, že vyšiel len nedávno, keďže s ním ani nestihla ísť na turné.

Mama dvoch detí Borisovi porozprávala tiež to, ako fungovali doma počas pandémie, či sa stihla pomedzi starostlivosť o deti venovať hudbe a tiež povedala, kedy je lepšie nebyť v jej prítomnosti.

Sledujte reportáž Borisa Prša pre magazín Reflex.

 

POZRITE SI AJ: BÝVALÍ SUPERSTARISTI PREZRADILI, ČO SA DIALO NA STRETNUTÍ S PAĽOM HABEROM

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?