13. 04. 2017 14:00 | TRIER/zv

Mladá žena je posadnutá plastikami a samoopaľovaním. Takto vyzerala kedysi

Neuhádnete, koľko má rokov.

Martina Big
Martina Big Foto: Profimedia.sk

Pri pohľade na premenu niekdajšej nemeckej letušky sa vám zastaví rozum. Kedysi pohľadná žena sa zmenila na nepoznanie. Nikdy by ste netipovali, že má 28 rokov. Za svoj nový vzhľad doteraz zaplatila 50-tisíc libier (takmer 59-tisíc eur). Jej snom bolo vyzerať ako bábika Barbie. Od tej má ale ďaleko.

Martina Big má za sebou niekoľkonásobnú úpravu poprsia. Tvrdí, že má najväčšie prsia v Európe. Jej jedinečné implantáty sa môžu ešte zväčšovať vstrekovaním fyziologického roztoku. S plastikami podľa denníka DailyMail ešte neskončila.

profimedia-0328896416.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Jej najväčšou vášňou je však solárium a opaľovacie injekcie. Pokožku chce mať čo najtmavšiu a v samoopaľovaní nepozná limity. Momentálne má jej pleť podľa nej mahagónovú farbu. „Chcem vyzerať ako exotická Barbie. Páči sa mi kontrast svetlých vlasov a tmavej pokožky," povedala.

Martinu neodradili ani komentáre od ľudí, ani upozornenia lekárov. Tvrdo si ide za svojím snom. Podporu našla aspoň u priateľa Michaela, ktorému sa páči. On sám je obľúbencom samoopaľovania.

Takto vyzerala kedysi

profimedia-0328896469.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Takto vyzerá dnes

profimedia-0328896433.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

profimedia-0328896472.jpg
Foto: Profimedia.sk
 
Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?