27. 06. 2017 16:00 | FLORIDA/zv

Bola závislá od drog a alkoholu. Dnes je z nej krásny nový človek

Katie je príkladom, že všetko sa dá, keď sa chce. Aj úplne zmeniť život.

Katie kedysi.
Katie kedysi. Foto: Profimedia.sk

Bývalá ošetrovateľka bežne chodila do práce opitá. Nezvládala normálne fungovať a musela spávať na posteliach pacientov. Závislosť na alkohole a drogách ju zmenili na nepoznanie. Dlho jej trvalo, kým život opäť zobrala do vlastných rúk a zbavila sa démonov. Dnes je z nej iný človek.

Katie Schaffert (33) žije na Floride. Jej rodičia sa rozviedli, keď mala päť rokov. Prvú marihuanu a alkohol vyskúšala v 13. Neskôr prišli na rad aj tvrdé drogy. Keď sa v 19 rokoch rozišla s prvým priateľom, život sa jej vymkol z rúk. Stala sa závislá na kokaíne, píše portál MailOnline.

profimedia-0339293079.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Nasledovali večné kolotoče odvykačiek a následných recidív. Ako magnet priťahovala zlých mužov. Jeden z nich ju psychicky aj fyzicky týral. Všetko zlé v jej živote vyvrcholilo, keď ju zatkli. Potom ešte trvalo, kým si uvedomila, že je príliš mladá, aby si nadobro zničila život. Ten moment ale našťastie nastal.

Závislosť ovládla vďaka úplnej zmene životného štýlu. Presťahovala sa, začala cvičiť a zdravo sa stravovať. Neskôr sa tým začala aj živiť a stala sa z nej osobná trénerka. Na Instagrame má dnes takmer 40-tisíc nasledovateľov. Vyzerá perfektne. Katie je príkladom, že všetko sa dá, keď sa chce. Aj úplne zmeniť život.

profimedia-0339293102.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Zdroj:Instagram/ktsfit

Zdroj:Instagram/ktsfitKomentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?