10. 04. 2019 11:00 , článok bol aktualizovaný 10. 04. 2019 10:08 | BOLTON/tvnoviny.sk

Britka sa stala väzenkyňou vlastných pŕs, nedokáže stáť viac ako päť minút

Bojí sa, že zadusí polročného synčeka, keď si ho privinie.

Fiona Hornbyová.
Fiona Hornbyová. Foto: Profimedia.sk

Fiona Hornbyová má problém, ktorý sa tak často nevidí. Má 25-rokov, ale stále jej rastú prsia. Tvrdí, že má kvôli nim zničený život a bojí sa aj vychádzať z domu.

Mladá mamička žije v anglickom meste Bolton a pre veľkosť prsníkov má strach aj o synčeka Williama, ktorý sa narodil vlani v novembri. „Nemôžem ho držať blízko seba, pretože moje prsia sú také veľké, že ho nevidím a mohol by sa udusiť," opísala svoju smutnú situáciu Fiona.

Fiona Hornbyová so svojou podprsenkou.
Fiona Hornbyová so svojou podprsenkou. Foto: Profimedia.sk
 

Za desať rokov sa veľkosť jej podprsenky zmenila z C na 125 K. Má veľké bolesti chrbta a nevydrží stáť viac ako päť minút. Dokonca má poprsie posiate bolestivými pľuzgierikmi.

Ako hovorí, jej sebaúcta klesla na úplné dno. „Nemôžem si kúpiť žiadne oblečenie, do ktorého sa vojdem. Nemôžem mať na sebe nič, čo nosia mladí ľudia v mojom veku," posťažovala sa pre portál Daily Mirror.

Fiona Hornbyová.
Fiona Hornbyová. Foto: Profimedia.sk
 

Šancu na lepší život vidí v tom, že by podstúpila operáciu zmenšenia pŕs. No nie je to lacná záležitosť, pretože zákrok stojí 5 500 libier, čo je vyše 6 300 eur.

„Keby som ju absolvovala, cítila by som sa ako nový človek. Začal by sa mi znovu normálny život. Mohla by som si nakupovať oblečenie, ktoré nie som schopná teraz nosiť," dodala mladá Britka.

Na operáciu nemá peniaze, tak vo svojej krajine vyhlásila zbierku.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?