29. 09. 2020 06:00 | FLORIDA/rd

Homosexuál (50) sa teší z druhého dieťaťa s priateľom (25), ktorý kedysi chodil s jeho dcérou

Minulý mesiac požiadal svojho priateľa o ruku, romantický moment nastal na chorvátskom ostrove Hvar.

Zľava Scott a Barrie.
Zľava Scott a Barrie. Foto: Instagram/donbarrie

Jeden z prvých britských homosexuálov, ktorí sa stali rodičmi, oznámil ďalšiu radostnú novinku. S bývalým priateľom svojej najstaršej dcéry sa totiž stali náhradnými rodičmi druhého dievčatka. Píše Daily Mail.

Barrie Drewitt-Barlow (50), je zasnúbený s o polovicu mladším Scottom Hutchisonom, ktorý predtým niekoľko mesiacov chodil s Barrieho dcérou Saffron (20).

Homosexuálny pár, žijúci na Floride, na začiatku tohto roka oznámil, že v októbri očakáva potomka, napokon „ich" dcérka prišla na svet o mesiac skôr.

Barrie a jeho bývalý partner Tony (55) sa dostali na titulky novín v roku 1999, keď sa stali prvým párom rovnakého pohlavia, ktorý formálne prehlásili za rodičov. Náhadná matka im totiž vtedy porodila dvojičky Aspena a Saffron.

Minulý mesiac Barrie požiadal svojho priateľa o ruku, romantický moment nastal na jachte počas dovolenky na chorvátskom ostrove Hvar.

Dvojica, ktorej majetok sa odhaduje na 40 miliónov libier (43,8 mil. eur), žije vo vile, ktorej hodnota sa pohybuje na úrovni šiestich miliónov libier (asi 6,57 mil. eur).

Saffron na margo tohto netradičného vzťahu uviedla, že jej to neprekáža, hlavné je, aby bol jej otec šťastný.

Barrieho expriateľ Tony, s ktorým tvoril pár 32 rokov, sa stal krstným otcom dcérky. Ich náhradná matka Marie kedysi pracovala v ich spoločnej agentúre pre adopciu detí. Všetci traja muži, teda Barrie, Tony aj Scott, ako aj Barrieho deti, spolu žijú v spomenutej vile.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?